Po minulém týdnu do Melbourne se Christina vrátila na silnici na další vlasové odysey se Samsungem a Optusem – tentokrát v Brisbane, návštěva Brisbane, lekce Paella a příběh Harborside

.

Nejenže bylo zahájeno nové Galaxy 10 v Queenslandu úspěšné, Christina také přinesla domů několik skvělých tipů, kde se najíst a kde zůstat v Brisbane.

Také jsme dostali několik zajímavých zpráv o nové poloze rybího trhu v Sydney od generálního ředitele Bryana Skeppera, několika horkých tipů, jak vyrobit tradiční paella mořských plodů a novou Harborside Show, která si nesmí nechat ujít.

Doufám, že se vám bude líbit toto týdenní vydání.

Na zdraví – Jim & Christina xx

Část 1 – Christina v Brisbane

Moje prohlídka vlasů na východním pobřeží je téměř o něco a já jsem měl báječný čas v Brisbane.

Brisvegas se mění natolik, že to těžko poznávám pokaždé, když se vrátím. Vždy je toho tolik prozkoumat a nikdy dost času.

Tato návštěva pobývám v Hilton Brisbane, která se nachází přímo nad Mall Queen Street Mall. Představuji si, kdy byl postaven, Hilton by byl úžasný. Zatímco pokoje jsou teď v pořádku, tentokrát mě to opravdu dostalo službu.

Zaměstnanci z Concierge a recepce nemohli být užitečnější a přátelštější a opravdu mi pobyt.

Tady v Brisbane nemám moc volného času, ale podařilo se mi vyzkoušet některá nová místa k jídlu, což vám opravdu doporučuji vyzkoušet, když jste příští v Brisbane – nebo pokud máte to štěstí, že žijete Samozřejmě!

Kde jíst v Brisbane

Dlouho, Fortitude Valley

Dlouhá doba nebere rezervace, takže to neriskujeme a dorazíme brzy a dokážeme nabít poslední stůl pro dva.

Navštěvuji se svým přítelem Staceym, který se přestěhoval ze Sydney do Brisbane a chybí mi dobré thajské jídlo. Opravdu jsem o tom nemyslel, ale – jako široký štětc – Sydney má opravdu nejlepší thajské jídlo v Austrálii.

Mluvili jsme s přítelem z Melbourne, který zmínil, jak je thajské jídlo Sydney lepší než ve Victorii. Pro Sydney je vzácné, že skóre kompliment, když Melburnian srovnává jejich rodné město, takže v tom musí být něco.

Každopádně, dlouhá doba dělá docela dobrou práci při Allaying Staceyově thajském jídle, takže možná je Sydneyova výhoda ohrožena!

Bohužel nemám Jim s sebou, abych napsal správnou recenzi. Ale pokud se tam chystáte zamířit, vřele doporučuji vám objednat krátké žebro. A zelená kari lilku je vynikající – taková bohatou, kouřovou chuť.

Ale všechno, co máme, je chutné, takže pochybuji, že si v této nabídce můžete udělat špatnou volbu.

Donna Chang, George Street

Když hledám skvělá nová místa k jídlu v Brisbane, vždy se obracím ke svému dobrému příteli Nikki Parkinsonovi, že vás stylizuje.

Donna Chang je moderní čínská restaurace, která se nachází v nejkrásnější budově na kultovní George Street. plné pastelových růžových tónů (aby mi odpovídaly mé vlasy) a s několika seinfeldovými vtipy se také vrhaly.

Služba je bezvadná, seznam koktejlů je zajímavý a stále přemýšlím o té lahodné klíčové krabské smažené rýži.

Zůstaňte na dezert a budete milovat seinfeldové tematické soubory cookie Fortune – jak byste očekávali od místa zvaného Donna Chang’s!

Brisbane’s Hair Romance

Moje stylingové sezení v Brisbane jde tak dobře a já jsem měl některé z nejkrásnějších dívek na mé židli.

Je to můj rok, když se navštíví moje nádherné neteře. Oba jsou teď vyšší než já, což mě trochu smutno, ale jsou tak krásné, že to zvládnu. Je krásné je dohnat, i když jen krátce.

Moje krásná švagrová se také starala o mě a vezme mě na večeři a máme takový smích. Vrátíme se zpět a je tak dobré dohnat a vzpomenout si.

A po šíleném rušném víkendu musím dát Dyan Copemanovi velký výkřik. Dyan je absolutní hvězda, takže pokud hledáte vlasy a vizážistku v Brisbane, rozhodně ji oslovte.

Když odcházím, abych se vydal zpět na letiště, nebesa se otevřela nad Brisbane a zajímalo by mě, jestli bude můj let zrušen. Ale přicházím zpět do Sydney právě včas, abych vytvořil třídu vaření Paella s Jimem.

Zpět v Sydney – na rybím trhu v Sydney…

Christina je zpět z Brisbane právě včas, abychom získali horké zprávy:

S delegací spoluobčanů ASTW jsme nahoře na rybářském trhu, abychom se dozvěděli o možná největším vývoji, protože byl založen v roce 1945. Generální ředitel Bryan Skepper se s námi setká, aby nám o tom řekl všechno:

Trhy se budou pohybovat z jejich současné pozice kolem zálivu na větší a zcela moderní místo.

Budova, která z vzhledu plánů architektů vypadá spíše jako letištní terminál než rybí trh, ještě nebyla vybudována. Vývoj však začal a probíhá od července 2014.

Bryan má velké naděje na architekty – dánskou společnost 3xm. Jak říká Bryan: „Danes doručil v opeře v Sydney a máme velká očekávání, že budou znovu.“

Zobrazit design architektaKresby zde.

Přízemí, které bude stále působit jako přístav komerčních rybářských plavidel, bude velkoobchodní obchodní zóna a bude mít nabídkovou místnost s skleněnou oblečením. První patro bude domovem maloobchodního a restaurací, ale budou také místa, kde se můžete podívat přímo na pracovní stroje rybího trhu.

Cílem je pro „komunitní trh postavený na velkoobchodním trhu, který udržuje pravost pracovního trhu s rybím,“ vysvětluje Bryan.

Ve skutečnosti se účtuje více než jen rybí trh. Nová budova a její 3000 m2 venkovního veřejného prostoru budou „městským konektorem“. Určitě to umožní více prostoru pro 3 miliony+ návštěvníků ročně-stejný počet všech turistů, kteří jdou do západní Austrálie!

I ve svých současných prostorách je rybí trh v Sydney ve skutečnosti druhým nejnavštěvovanějším místem v zemi po opeře Sydney a dostává dvakrát tolik lidí ročně než velký bariérový útes.

Po briefingu jsme byli uvedeni do Sydney Seafood School vlastní pro demonstraci vaření krásnou Fionou. Ukazuje nám, jak vyrobit tradiční paella mořských plodů s modrým krabem plavcem, chobotnicí, mušle, vongole a krevety.

A musíme věnovat pozornost, protože po tom musíme odejít a vyrobit si vlastní!

Sydney Seafood School je tak pozoruhodný zdroj, o kterém mnoho místních pravděpodobně neví. Je to velmi dobře provozované a má tolik tříd. Podívejte se na web SSS a podívejte se na všechny kurzy vaření, které můžete udělat.

Po našem demo jsme se přesunuli do kuchyně a spojili se, jsme připraveni nasekat krab, svalové mušle a dosáhnout „Socarrat“-vysoce cenově křupavost na dně paelly.

Christina je ve službě Squid. Není to tak snadné, jak to vypadá!

Jsem na míchání povinnosti, což je stejně obtížné, jak to vypadat. Ve skutečnosti je zde výzva skutečná. Míchání hrnce – můj oblíbený minulý čas – je to, co brání Sootartu, aby se formoval. Opakuji svou novou mantru ‘Nesmím se promíchat. Nesmím se promíchat. “

Tým Paella v platnosti! Vlevo doprava, Francesca Baldi z Travmedia, Keren Lavelle, ME, Christina a Tracey Croke. Naše paella jde pěkně a je téměř připravena. Což je stejně dobře – máme hlad!

Není to špatná práce – nejlepší dva jsou mistrovské dílo našeho učitele Fiony. Spodní dva výstřely jsou naší paelly. Skutečnost, že Fiona udělala její asi za polovinu času, zcela sama a učila nás všechny zároveň vám ukazuje, jak dobrá je.

Přesto jsme teď měli trhlinu, další paella bude stejně velkolepá. Ve skutečnosti je zde recept v plné zdvořilosti Sydney Seafood School.

Konečně! Čas oběda. Z kuchyně vezmeme naše tvorbu do jídelny, abychom hostili naše úsilí. A Grenache Rosé z vinic Dandelion v Barossa je perfektní kapka.

Dnes večer se Christina procházíme krásnými královskými botanickými zahradami na přístavu v Sydney, abychom viděli velmi zvláštní show.

Na tom, že kinematografie pod širým nebem předkládala filmy před týdnem, je jeviště nyní nastaveno pro nejnovější podnik Opera Australia.

Daleko od Madame Butterfly nebo Nessun Dorma, Opera Australia’s Handa Opera na Sydney Harbor dělá ztvárnění West Side Story!

Nastavení kolem jeviště a arény je úžasné. Existuje několik barů a čtyři různé potravinářské zásuvky, včetně ústřice a vozíku šampaňského. Milujte toto tiché zahradní místo, kteří si lidé mohou sedět a užívat si drink před představením.

A vysoko nad jevištěm, dívání se přes přístav je další bar. Zastavíme se na sklenici bublin – a samozřejmě na fotografii!

I když si užíváme naše šampaňské, umělci se zahřívají a mísí se před představením. Pódium je nejen vyvýšeno nad vodou, ale je pod úhlem, takže publikum může vidět vše, co se děje. Je to pozoruhodná sada.

Pod jevištěm se orchestr připravuje na obtížný muzikál, který by se mohl podělit s operativním stylem.

Když slunce klesá, sázkaři se posadí. Z našeho místa máme perfektní výhled na přístav a – co je důležitější – na jeviště.

Je to pozoruhodné představení se všemi oblíbenými písněmi z show a filmu. Zde je naše recenze tohoto představení West Side Story a další podrobnosti o vstupech, jídle a místě konání.

West Side Story od Opera Australia’s Handa Opera v Sydney Harbor je na 21. dubna 2019. Ujistěte se, že si brzy dostanete lístky – to se určitě vyprodá.

Byl to skvělý týden – ano, to všechno za jeden týden – a máme pocit, že ještě přijde více dobrých věcí!

Na zdraví – Jim & Christina xx

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Nejlepší koncepty pro vycpávání, které kampaň putuje
Next post Foto esej: Krásné kanály v Brugges, Belgie