Tři hlodavci prognostikují v Groundhog Day

Groundhogs, Woodchucks, Marmots. Bez ohledu na to, co jim říkáte, tito chlupaté hlodavci najdou zvláštní místo v našich srdcích 2. února: Groundhog Day. Základní studenti po celé zemi tento týden vyčerpávají stopy hnědého stavebního papíru, stříhá a přilepejí jejich předpovědi na dlouhou zimu nebo brzy na jaře. Opravdu, člověk se diví, proč se každý den obtěžuje v ten den.

Tři města jsou zaneprázdněna, protože tento týden tento týden plánují velkou událost. S koulemi, palačinkami, přehlídkou a dokonce i filmovými představeními, zde jsou některá místa, která nechcete hibernace:

Jimmy the Groundhog

Sun Prairie, Wisconsin: Jimmy

Všechny oči, které tvrdí, že jsou hlavním městem světa, jsou na Jimmym Hromnici pro jeho každoroční prognostikaci Hromnice. Starosta města, která byla představena obchodní komorou při východu slunce na náměstí Cannery Square Plaza v centru Sun Prairie, je vyzván, aby interpretoval Jimmyho předpověď – brzy na jaře nebo dalších šest týdnů zimy – na dav diváků. Lidé na celém světě budou nazývat Horthog Hot Line, 800-400-6162, aby získali předpovědi Jimmyho. Horká linka je otevřena 7:15 do 9:00 Groundhog Day.

V Sun Prairie začínají městské slavnosti předchozí sobotu s komunitní oslavou Groundhog Day. Počínaje palačinkami snídaně, den pokračuje zábavou, narozeninovou oslavou pro lidské hřbety (lidi narozené 2. února), potulují „Jimmy“ a končí každoročním brousem.

PUNXSUTAWNEY PHIL

Punxsutawney, Pennsylvania: Phil

PUNXSUTAWNEY PHIL, Pennsylvánské světově proslulé prognózující hasič. Každý rok 2. února se z jeho doupě vynoří slavný Groundhog a rozhodne se, jestli budeme mít více zimního počasí nebo, pokud brzy přijde jaro. Tradice, která vznikla v Německu, byla přenesena do Pensylvánie v roce 1887 a nyní je světově proslulá oslava pro rodinu. Desítky tisíc návštěvníků se vydávají na vrchol Goblerova knoflíku v Punxsutawney v Pensylvánii a čekají s očekáváním, že uslyší předpověď počasí Punxsutawney Phil.

Tato oslava zahrnuje nejen Phil, který se vynoří z jeho doupěte, dny vedoucí k velké události jsou plné rodinných slavností včetně snídaně s Philem, dětským řemeslným rohem, s’mores s vnitřním kruhem, pečovatelů Philu a Hrouzdícího Denní narozeninová párty pro ty hosty, jejichž narozeniny padají ve stejný den jako Phil. Úblíhou atrakcí také stojí za návštěvu je centrum objevování počasí v Punxsutawney, známé také jako „hlavní město počasí“. V Discovery Center mohou návštěvníci všech věkových skupin projít míli ve Philových botách, zúčastnit se a zkoumat různé technologie a predikční techniky.

Woodstock Willie

Woodstock, Illinois: Willie

Oslavte Groundhog Day v Gobblerově knoflíku, jinak známý jako Woodstock Square Park (oficiální prognóza je od 7:00 do 7:30 ráno 2. února). Start počasí a shromáždit se na náměstí Woodstock, aby viděl Woodstock Willie, který se vynořil z domova svého stromu, stejně jako během filmu Groundhog Day natočený v Woodstocku v roce 1992. Chcete -li ve filmu citovat postavu Billa Muryho: „Kde jinde se můžete shromáždit uctívat velkou krysu a mít to tak dobrý čas? “

Přijďte na jídlo, nakupování, zábavu a speciální akci – vad nebo žádný stín, jedna věc je jistá – během Groundhog Days budete mít dobrý čas v Woodstocku. Slavnosti začínají probuzením Groundhog a pokračujte filmem, který se objeví, chili-cook, charitativní tanec, pěší prohlídky, palačinka, snídaně a vyprávění příběhů. Pro více informací, oficiální webové stránky Groundhog Days in Woodstock nebo zavolejte na horkou linku na čísle 815-338-4483.

Příbuzný

Geocaching na dovolené Nejnovějším trendem v rodinné dovolené je geocaching na silnici. Výlety pro rodiny s rodinami jsou stále na Vacachen a hrají v největším high-tech lovu pokladů v zemi.
18. srpna 2010 v „Geocaching“

Top 10 zimních festivalů pro rodiny s rodinami a užijte si zimní sporty a slavnosti na jednom z těchto zimních festivalů. Letos bylo těžké vybrat jen 10 nejlepších festivalů, takže mnoho našich oblíbených roste a přidává činnosti. Toto jsou naše nejlepší tipy pro rok 2011.
10. ledna 2011 v “Parades”

Unikátní veletrhy Oregonů a Festivalshere jsou pět veletrhů a festivalů, které vám umožní zažít stav Oregonu skutečným a autentickým způsobem. Webové stránky Oregon County Fair: Oregonský krajský veletrh je nejúžasnější bizarní událostí, jakou jsem se kdy zúčastnil. Tento každoroční třídenní veletrh se koná těsně venku …
24. února 2016in “Oregon”

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Bezpečnostní kroky: Co dělat, když se vaše automobily a nákladní vozidla rozpadnou uprostřed silničních výletů ničeho
Next post 30 smíšených nápojů za 30 dní – 17. den: Starší Berry Fizz a Chambord Pink Fizz