Vítejte zpět do Anglie!

Necítí se, jako bychom byli zpět v Sydney tak dlouho (pravděpodobně od té doby, co jsme neměli!) Je však čas, abychom se znovu pohybovali.

Jedeme znovu na sever zpět do Evropy. Tato cesta však bude jen krátkých 5 nebo 6 týdnů – nic jako velkých 15 týdnů, které jsme byli tady dříve v roce.

Tento výlet, dohámeme se s dobrými přáteli ve Velké Británii a zamíříme přes Itálii na svatební akci (sledujte své oko pro příští pondělní příběh – bude to docela zvláštní. Také budeme přesně vidět přesně O kolik více z Evropy se můžeme dostat, když jsme na silnici.

Doufáme, že se vám toto pravidelné vydání bude líbit.

Jim & Christina xx

Nyní máme výlet do letového terminálu v Sydney do výtvarného umění. Spíše než bitvu s dopravou naskočíme na trajekt, pak vlak, stejně jako my jsme na terminálu asi za 25 minut. Je to potenciálně trochu nákladnější než taxi, je to však mnohem méně stresující, stejně jako trajektová cesta je vždy skvělou metodou, jak začít cestu.

Je to krásný den právě tady v Sydney. Doufám, že Londýn je stejně přátelský počasí. Měli jsme štěstí, že jsme si užili Heatwave Anglie dříve v roce. Bude to stále tam?

Jsme jen pár hodin od objevování …

Ahoj Anglie! stejně jako jaká cesta. Věřili jsme, že by bylo skvělým konceptem vybrat let, který by přistál v vhodné hodině pro mou maminku i tátu, aby nás vyzvedli. To, na co jsme se správně nedívali, bylo mezipřistání v Abú Dhabí. Naštěstí máme podmínku pro využití obchodního salonu, ale 8 hodin je však stále dlouhé čekání.

Christina se zabývala tím, aby se trochu spala, stejně jako jsem nějakým způsobem dělal spoustu práce při popíjení whisky, ale stále to přidalo tolik času na naši cestu.

Každopádně jsme tady teď. Nechte skvělé časy hodit!

Je skvělé znovu vidět maminku i tátu, stejně jako je krásné vidět naše dobré přátele Clare i Dave, s nímž zůstaneme, když jsme tady. Je však ještě mnohem lepší vidět tyto dva idioty znovu! Ruby i Flo jsou Clare a Daveovi psi, stejně jako jsou nejlepší.

Jak vidíte, Ruby The Irish Terrier je extrémně chlazený pes, zatímco Flo Springer Spaniel je trochu intenzivnější!

Tip č. 1 pro pobyt s přáteli: Vždy si je kupte dar, aby vám děkovali za jejich pohostinnost.

Tip č. 2: Kupte si jim dárek, který si můžete také užít! Koupili jsme Daveovi paella pánev, když jsme byli naposledy tady v červnu. Naše první jídlo s těmito pozoruhodnými kluky: jo. Paella. Jak přesně to vypadá?

Dave honí své dovednosti v posledních několika měsících, stejně jako jsem velmi spokojený s jeho pokrokem! Tato drůbež i chorizo ​​paella (bohužel žádné mořské plody, protože Dave našel novou alergii, kterou si můžete užít) je neuvěřitelná. Stejně jako ještě neuvěřitelnější je přesně to, jak rychlá Clare i Dave to srazila.

Požádal bych je o recept, ale raději bych byl tady, stejně jako pro mě to udělali!

Byli jsme v Anglii pouze jeden celý den, stejně jako jsme znovu pryč. Maminka i táta nás šlehají na letiště, ale než letíme, zastavili jsme se v jejich oblíbené kavárně – Jubilee – na vydatnou snídani.

To je to, o čem mluvím. Přesně co takhle na snídani?!

Chápu, že Christina má pro mě odlišný pohled na to, co představuje úplně první jídlo dne – ve skutečnosti jsme napsali srovnávací kus o tom, co dělá skvělou snídani – to mi však dává tolik smysl. Christina je neústupná, že Austrálie dělá ty nejlepší brekkies, stejně jako souhlasím s tím, že rozmanitost věcí, které tam můžete mít, je působivá. Není však nic jako plné anglické smažení dobře.

Po snídani s maminkou i tátou jedeme k letovému terminálu na naší metodě do Itálie. Naši milí dobří přátelé ze Švédska se vdávají na jezeře Iseo na severu Itálie, poblíž jezera Como. Podívejte se na tuto oblast pro příští týden pravidelné vydání – věřím, že budou některé docela neuvěřitelné fotografie.

Je však docela obtížné se s těmito tvářemi rozloučit – alespoň chápeme, že se brzy vrátíme. Flo mě bije svými nejlepšími očima štěňat, a Ruby, která trpěla trochu úzkosti, není v těchto dnech nikdy daleko od Clare. Dokonce spí s hlavou na Clareově židli, takže vstane, pokud se Clare pohne.

Nemůže to být nesmírně pohodlné, ale je to boobytrap (nebo možná by to měl být „ruby-past“), který funguje!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Třídenní itinerář ve Vídni, Rakousku a můj luxusní pobyt v hotelu Das Triest
Next post Minulý měsíc jsem byl zpátky ve Wisconsinu pro turistiku Terrellova ostrova ve Wisconsin’s Lake Butte des Mortes Wildlife Area