Minulý měsíc jsem byl zpátky ve Wisconsinu pro turistiku Terrellova ostrova ve Wisconsin’s Lake Butte des Mortes Wildlife Area

, abych se vrátil do Wisconsinu, která mě měla v oblasti Oshkosh / Fox Valley na východní straně státu. Milovník dlouhých procházek, Four Mile Loop Trail na Terrellově ostrově vytvořil příjemný způsob, jak získat pocit velkého dopadu vody na flóru a faunu v regionu.

Terrellův ostrov je hned vedle poloostrovního přílohy zahrnutého v oblasti Lake Butte des Morts Lake Butte des Morts, malým kusem půdy, která je lodí snadno dostupná. Trochu nesprávného jména, pokud chcete vyrazit na jednu ze tří stezek na Terrellově ostrově, ocitnete se na Terra Firma v bažinaté a nízké zemi oblíbené u migračních ptáků, přírody, rybáře a sportovce.

Kde zůstat

Najděte ubytování vhodné pro rodinu na ostrově Terrell’s Island ve Wisconsinu od standardních hotelů po soukromé prázdninové pronájem prostřednictvím pobytu22.com:

Odhlásili jsme se na chladný a chmurný podzimní den a vydali jsme se na Trail 1, nejméně rustikální variantu, ve směru, kde by byl vítr na zádech, jakmile bude vystaven trhané vodě jezera Butte des Morts. Tato stezka je zvednutá štěrk a byla by v pořádku pro dlouhodobý kočárek a možná i na invalidní vozík. Hejno pelikánů a hus přerušilo naši cestu a my jsme museli manévrovat kolem nějakého těžkého hovno!

Asi v polovině cesty překročíte dřevěný most a můžete si odpočinout na kouzlo na dřevěné lavici (viz celovečerní fotografii nahoře). Zaokrouhlením zpět na parkoviště projdete listnatým lesem a zasazenými sady; Jablka jsme většinou okusovali na několika.

Mezi další vrcholy patří tato strašidelná šplhavá želva a příjemná změna stromů, díky nimž je pád ve Wisconsinu skutečně velkolepý roční období.

Přineste klobouk, noste drsné boty a potěšené stezky! Před odjezdem použijte přenosné toalety, protože jakmile se stezka stane nábřeží s otevřenou vodou, není mnoho soukromí.

Přečtěte si tento příspěvek, kde najdete mnohem více informací o zkušenostech:

Příbuzný

Ostrov Wye na východním Shoreif Marylandu jste nezachytili první část této dvoudílné série na méně známých drahokamech na východním pobřeží Marylandu, přečtěte si první část o ostrově Tilghman. Zde prozkoumáme ostrova Wye, ideální místo pro jednodenní výlet na prohlížení volně žijících živočichů, turistiky nebo kajaku jen 1,5 hodinovou jízdu od metra…
4. března 2019 v „hostujícím autor“

Top 10 4. července ohňostroje 2011america narozeniny prostě nejsou úplné bez ohňostroje. Každý rok si vybíráme 10 nejlepších míst, která bychom chtěli vidět ohňostroje. Zde jsou letošní výběry. (Nezapomeňte také vidět vítěze předchozího roku.)
2. června 2011 v „Sezónní cestování“

Rodinná dovolená Niagara Falls Family Vacationniagara Falls jsme žili v Torontu a můj manžílek pochází z Buffalo, takže oblast dobře znám. Pokud chcete zůstat poblíž Niagarských vodopádů, zvažoval bych kanadskou stranu; Je to mnohem hezčí, když je mnohem více v docházkové vzdálenosti od několika velkých…
6. srpna 2012 v „Kanadě“

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Vítejte zpět do Anglie!
Next post Nalezení cesty Hobbit Beach na pobřeží Oregonu