Mardi Gras v Houmě, Louisiana

Houma, Louisiana je opravdu to, o čem je Mardi Gras. Ne nahota a veřejná intoxikace současných New Orleans, i když to určitě má umístění v jiném typu dovolené. Místo toho je to řada generací domácností, které si užívají přehlídky, jídlo a oslavu – společně. Před pár lety jsem byl skeptický, když jsem zkontroloval Houmu, že by to bylo opravdu přátelské k domácnosti. Ale byl jsem příjemně šokován, když jsem objevil starý školní Mardi Gras stále v relaci, doplněný korálky, králem dortem a jídlem, ale rozhodně zábava pro celou rodinu.

Ve farnosti Terrebonne, asi hodinu jízdy jižně od New Orleans, je Houma menším městem, i když davy stále přesně chápou, jak na párty, a přehlídky jsou stejně propracované. Nechte svého odborníka na výživu doma, protože není nic o vaření Cajun, které splňuje požadavky na kalorický příjem. Cokoli je smažené, líné prstem dobře a neobvyklé. Aligátor je běžný produkt nabídky a liší se obvykle od založení k založení.

Připravte se na přehlídky, jako jsou místní obyvatelé, hodováním a pitím a poté kempováním, zatímco na ně čekáte. Celé město se účastní slavností, zavřené služby a všichni od kojenců po babičky mají velkou párty.

Kde zůstat

Najděte ubytování vhodné pro rodinu v Houmě od standardních hotelů po osobní prázdninové pronájem s pobytem22.com:

Pokud půjdeš:

Cajun Cookin Boudreau & Thibodeau
Jděte na vařené mořské plody, je poskytováno v gigantických kbelících a podávané ve stylu domácnosti na novinových stolech. Stojí za to popadnout menu pro své přátele doma, protože je to jedno z mála míst, kde můžete získat králičí guláš, langusty s omáčkou s krémovou omáčkou, žábami nebo udušený aligátor (nebo želva).

Big Al’s Seafood
Více kuchyně Cajun, objevíte řadu regionálních lahůdek, jako jsou sumce, langusta, aligátor, krevety a ústřice. Charbroiled ústřice jsou domácí specialitou.

Snačovací turné syna aligátora Annie
Aligátor Annie je legenda kolem těchto částí, Cajunský přírodovědec a poněkud jedna žena sdílená Omahova divokého království, Cajun-styl. Annie, která chytila ​​až 200 hadů denně, aby nabídla zoo a laboratoře, také zkroutila vydry, z nichž několik bylo nabídnuto Disneymu za filmy. Založila také první firmu v oblasti exkurze bažin. Nyní její dítě vede výlety a hovoří o jeho vykořisťování vyrůstajících s maminkou, která ztratila hady v pohovce a lobovalo vládu za formální bezpečnost pro bažiny.

Příbuzný

10 nejlepších zimních oslav pro rodiny s rodinami a potěšení z zimních sportů a slavností na jednom z těchto zimních festivalů. Letos bylo obtížné vybrat jen 10 nejlepších oslav, takže spousta našich oblíbených roste a přidává činnosti. Toto jsou naše nejlepší tipy pro rok 2011.
10. ledna 2011 v “Parades”

Top 10 podzimních oslav pro rodiny s pálem je oslava a shromažďování a foodie události navazují po celé zemi. Jaké oslavy si tedy pro rodinu zaslouží výlet? V letošním roce bylo obzvláště obtížné vybrat pouze 10 oblíbených a vítáme jakékoli komentáře o vašich oblíbených položkách, které nemusí být na …
1. října 2010 v „Parades“

Nejlepší ohňostroje a 4. července události napříč nejlepšími ohňostrojemi Americathe a 4. července – po celé zemi.
22. června 2009 v „Sezónní cestování“

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Cincinnati na jaře: Butterfly Show na Krohn Conservatory
Next post Host Post: Top 5 způsobů, jak moje rodina těžila z léta venkovní hry