9 Nápady pro mnohem lepší cestování domácnosti

Poslední aktualizace: 5/15/20 | 15. května 2020

Cameron používá od Travel Canucks právě zde, aby nám poskytl nápady a doporučení, jak přesně cestovat s vašimi dětmi mnohem lépe. V článku tohoto měsíce Cameron sdílí své nejlepší nápady na cestování s vaší rodinou, včetně malých dětí.

Bez ohledu na to, jak dobře jste cestovali, je cestování s mladými lidmi extrémně odlišným zážitkem než sólové batoh nebo cestování párů.

Mám na paměti, že plánuji náš první výlet do Kalifornie, jako tomu bylo včera. Měli jsme tak spoustu obav a nechápali jsme, kde začít.

Jak získáme pas pro dítě?

Požadujeme, aby před cestou získal od lékaře povolení?

Co požadujeme sbalit?

Získáme nějaký druh spánku, pokud sdílíme hotelový prostor s naším bitovým?

Jak ho bavíme?

Co když se něco stane v zahraničí?

Bez zkušeností jako s rodiči cestujících jsme se prodloužili k metodě, kterou jsme cestovali jako pár. Tato metoda byla skvělým výchozím bodem, ale objevili jsme několik užitečných lekcí obtížné metody a udělali jsme několik chyb.

Nyní, když jsem po mnoho let cestoval se dvěma malými dětmi, chci sdílet několik nejvhodnějších cestovních nápadů, které jsme objevili, takže můžete zabránit našim chybám a snadnějším cestováním:

1. Zarezervujte ubytování se samostatnými spacími plochami

Vyberte si ubytování, která nabízejí apartmá s jednou nebo dvěma ložnicemi místo základního hotelového prostoru se dvěma postelemi. Za toto pohodlí zaplatíte mnohem více, ale skvělý noční spánek je klíčovou součástí úspěšné výlety pro domácnost.

Zvažte toto: Pokud jsou všichni nashromážděni do jedné místnosti, pravděpodobně budete muset jít spát, když vaši mladí lidé ano. Nyní, pokud to byl dlouhý den cestování a spánek je po tom, po čem jste, nebude to problém.

Pokud si však chcete dát drink, zkontrolovat knihu, užít si film nebo konverzovat, je nejlepší rezervovat ubytování, které vám poskytne i vaše mladé lidi oddělené spací oblasti.

Ne každý hotel používá apartmá s jednou nebo dvěma ložnicemi, takže vyžadujete udělat mnohem více výzkumu. Využíváme spoustu obrovských webů, jako je Expedia, Booking.com, a také hotels.com, abychom získali koncept výběru hotelu v našem rozsahu nákladů, pak jdeme přímo na webovou stránku hotelu a výzkumujte studijní výběr vesmíru jako stejně jako dostupnost.

Pronájem bytů je pro to nejlepší volbou. Jsou často dostupnější než hotely a nabízejí veškeré pohodlí domova. Hledáme centrálně nalezené byty, které dodávají plné kuchyně i prádlo, což nám ušetří čas i peníze. Rádi využíváme airbnb.

2. Hrajte to bezpečně, proveďte rezervace

Před dětmi jsme zřídka provedli rezervace předem. Část zážitku je zobrazení bez plánu a také umožnit okamžik, který vás vede, že? Problém s tímto stylem cestování spočívá v tom, že když máte mladé lidi, vyžadujete přemýšlet o jejich prahu za to, že je nepříjemný.

Udělejte si sami stejně jako vaši mladí laskavost: Vytvořte si hotel i přepravní rezervace předem, abyste zabránili zbytečným frustracím. Putování po ulicích celé hodiny v procházení hotelového prostoru nebo čekání dalších šest hodin na vlakovém nádraží není zábava v tom nejlepším časech, natož když do situace přidáte drsné dítě. Není to hezké.

Nepředpokládejte, že váš hotel nebo byt nebo pronájem bytu bude mít k dispozici postýlku nebo vysokou židli. Telefonní hovor dopředu ověřuje dostupnost, i když web hotelu stanoví, že má po ruce postýlky (během pobytu může být použit dalším hostem).

3. Odlehčte své zatížení, pronajaté vybavení

Pochopili jste, že mnoho prominentních cestovních destinací má pro domácnosti nabízené služby, aby si pronajali kočárky, postýlky, sedadla vozidel, vysoká židle, hry a kola?

Tuto službu jsme poprvé využili na začátku tohoto roku na cestě do Mexika. Na několik týdnů jsme si pronajali byt nebo byt se dvěma ložnicemi, takže jsme potřebovali objevit silnou postýlku pro naše batole. Majitel bytu nebo bytu navrhl regionální službu, která zřídila postýlku před naším příjezdem a vybrala ji po odchodu. Bylo to neuvěřitelně praktické a také poměrně ceny (věřím, že jsme zaplatili asi 50 USD za týden).

Dostupnost závisí na umístění, roční době a na dobu, po kterou potřebujete využití položky. Ještě musím objevit centrální web, který funguje pro všechny destinace, takže je nejlepší výzkumné studie na internetu a také využívat regionální služby, která má skvělé recenze. Pokud máte pochybnosti, zeptejte se Všemohoucího Google.

4. Zajistěte se – získejte vhodné cestovní pojištění

This one is self-explanatory. travel insurance coverage can feel like an annoying, unnecessary expense, however it’s always finest to play it safe, particularly with young children.

Our infant has a serious food allergy as well as our young child is accident-prone, so a trip to the healthcare facility is not out of the question. This is not the time to cut corners to save a buck, so get the ideal plan that protects everyone. When in doubt, pick up the phone as well as speak to somebody about your certain concerns as well as concerns.

Matt says: Cameron’s right. travel insurance coverage is not something you must leave house without. I never do. Here’s my in-depth guide to getting travel insurance.

5. tons Up Your Tablet

The tablet has firmly landed in our top five travel products we never leave house without. We bring two tablets with us when we travel, an iPad as well as a Surface. Each tablet serves a different purpose. We utilize our surface for cartoons as well as motion pictures since it has a USB port. being able to have our youngsters enjoy their preferred shows is a lifesaver, particularly on long flights as well as in the evenings when we requirement some peaceful time.

We utilize our iPad for games, music, as well as video. Our young child likes upset Birds as well as coloring programs, so we pull out the iPad when he’s feeling lively as well as creative.

Both tablets are packed with white noise (sounds of waves, rain, etc.) that we crank up at night as well as location next to their beds. The loud white noise is soothing as well as drowns out other seems that might potentially disturb them. provide it a try if your youngsters have difficulty falling asleep while traveling.

6. select Your Destination Wisely

Choosing the ideal destination can make or break your household trip. It’s crucial to think about your children’s needs, however it’s similarly crucial to go to a location that interests you. a lot of destinations have some type of enjoyment park or family-friendly attraction, so when you make your shortlist, look for destinations that have some adult fun for you, too.

Do you still travel with a stroller? If so, think about destinations with appropriate streets as well as sidewalks, as it will be much easier to get around than trying to navigate jungles as well as a lot more obscure places.

Long travel days are difficult on the bit ones, so it’s smart to pick a destination that has direct flights. I select hotels that are centrally found and/or close to attractions (like the beach), which reduces the requirement for taxis or public transportation. Make sure to aspect these things in when choosing a destination.

7. treats as well as surprises are always a great Idea

Bring little provides and/or treats as well as reward your bit ones for great behavior. When on a long flight or train ride, provide your kids a little present like a toy car, puzzle, or coloring book. Not only does it motivate great habits however it likewise keeps them entertained.

It’s a great concept to let your kids select a few little mementos from the locations you go to so they have a memento from the trip. On our trip to Alberta this past summertime we checked out the town of Drumheller, understood as the “Dinosaur funding of the World.” After we inspected into our hotel we checked out a vacationer store as well as let our young child select a toy dinosaur. This got him believing about dinosaurs again, which made our go to to the Dinosaur museum so much a lot more interesting for him. Načasování je všechno.

Now, whenever he plays keeping that toy dinosaur he says, “Remember when we went to dinosaur town, Daddy?” That was five bucks well spent.

8. inspect Your Ego with Your Bags

Most parents concern the dreaded crisis while on a flight. I understand I did. My stress and anxiety levels increase the moment our kids get irritable as well as fussy. I don’t want to disturb others on the plane. I don’t want to be THAT guy.

But the truth is that even the calmest of kids have a breaking point. Crying as well as misbehaving will happen, so it’s as much as you to roll with the punches. exactly how you react will set the tone for future flights. If you freak out too, there’s a great possibility your kids will partner air travel with dad as well as mom being angry.

Don’t concern about what others think. lots of people on the airplane are parents that have been in your setting before. They can empathize with you as well as are normally ready to provide a hand when needed.

Zůstaň v klidu. Úsměv. request help. It will be over before you understand it.

9. sluggish Down

If there’s one idea I’d like all traveling households to take, it’s this: sluggish down!

Don’t try to replicate the method you utilized to travel before kids. things are different now, so try not to capture as well lots of activities or sightseeing into one day. take pleasure in your huge activity or experience in the morning when everybody is fresh as well as recharged. break up the day as well as spend some peaceful time back at the hotel before you venture out again.

The a lot of satisfying travel experiences we’ve had are the ones where we’ve set appropriateOčekávání za každý den. Pamatujte, že cestování má být zábava. Takže si to udělejte zábavné!

Rodinné cestování nemusí být skličujícím zážitkem, který musí být pozastaven „dokud mladí stárnou“. Trvá to trochu mnohem více plánování a změnu postoje, ale budete tak potěšeni, že jste vynaložili další úsilí, když uvidíte, že cestování pozitivním dopadem bude mít na vaše děti … a vy.

Cameron používá o polovinu dua za oceněným kanadským cestovním blogu TravelCanucks.com. Poté, co za posledních osm let cestoval do více než 65 zemí a území na šesti kontinentech, nyní žije v nádherném Vancouveru v Kanadě se svým manželem Nicole a jejich dvěma mladými chlapci. Můžete dodržovat jejich dobrodružství v domácnosti na Twitteru i na Facebooku.

Zarezervujte si cestu: Logistické nápady a triky
Zarezervujte si let
Najděte levný let pomocí Skyscannera. Je to můj preferovaný motor procházet, protože prohledává webové stránky i letecké společnosti po celém světě, takže vždy chápete, že žádný kámen nezůstane bez vložení.

Zarezervujte si ubytování
Svůj hostel si můžete zarezervovat pomocí hostelworld. Pokud chcete zůstat někde jinde než hostel, využijte Booking.com, protože neustále vracejí nejméně nákladné sazby pro penziony i hotely.

Nezapamatujte si cestovní pojištění
Pokrytí cestovního pojištění vás zajistí před nemocí, zraněním, krádeží a zrušením. Je to podrobná bezpečnost v situaci, cokoli se pokazí. Nikdy jsem nejezdil na výlet bez toho, protože jsem ho v minulosti musel používat mnohokrát. Moje preferované podnikání, které nabízejí nejlepší služby a hodnota, jsou:

SafetyWing (nejlepší pro všechny)

Pojistěte moji cestu (pro ty nad 70)

MedJet (pro další pokrytí evakuace)

Jste připraveni rezervovat si cestu?
Podívejte se na moji stránku zdrojů pro to nejlepší firmu, kterou můžete využít při cestování. Při cestování uvádím všechny ty, které používám. Jsou to nejlepší ve třídě a také se nemůžete pokazit pomocí jejich cesty.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post TABO-AN Market: Kde koupit Danggit v Cebu City, Filipíny
Next post Štěstí pronásledování s Chrisem Guillebeauem