TABO-AN Market: Kde koupit Danggit v Cebu City, Filipíny

„Požádal jsem o rybu. Dal jsi mi oceán, “řekl jsem, že friendi naléhal, aby mě vzal tam, kde bych si mohl koupit Danggit. Celý den, kdy jsem zkoumal Cebu City, mi v hlavě hrál otravný hlas. Byla to moje matka; Vždy vyžaduje, abych přivedl Danggit domů jako Pasalubong, kdykoli jsem v Cebu. Můj přítel mě přiměřeně vzal na tabulku. Nečekal jsem, kolik sušených ryb a jak široké mě tam přivítají! Byl to ráj milovníka Danggit!

TABO-AN TRH V CITY CITY CITY HOUSES DOBERS OF SHOPORY nabízející bohatý výběr sušených ryb! I když myslím, že nejprodávanější zůstává pravidelný Danggit, na tomto trhu je také několik dalších typů sušených mořských plodů, včetně sušených chobotnic (Pozita nebo Pusit), rybích Tocino (slazená sušená ryba), sušené krevety, sušené mušle, rybí tapa a další ! Většina z nich je také k dispozici v různých velikostech – malé, střední, velké. Byla to svátek!

Celá zkušenost mě naprosto zmatená, zda termín Danggit odkazuje na konkrétní typ ryb nebo akt sušení ryb. Ale další přítel, Doyzkie, objasnil poté, co jsem se vrátil domů, že to byl ten první.

Mounds a košíky sušených ryb v obchodech na silnicích přivítají návštěvníky, ale ve vnitřních stáncích je více! Prozkoumal jsem trh a získal jsem ceny, ale nakonec jsem si koupil z prvního obchodu, ke kterému jsme se přiblížili. Také jsem využil příležitosti k nákupu několika balíčků sušených mango, když jsem byl u toho.

Mounds a Mounds sušených ryb na tabulku Tabo-An!
Sušená ryba
Více možností!
Jedna věc, kterou jsem si všiml, však bylo, že vůně sušených ryb se držila na mé košili (a kalhotách) poté, co zůstala téměř hodinu na trhu. Dobrá věc, měl jsem v tašce další košili. Bez ohledu na to jsem byl nesmírně šťastný, protože jsem věděl, jak moje nákupy, zabalené do plastů, zabalené ve starých novinových listech, obsažených ve velké, velké kartonové krabici by moje máma učinila naprosto extatickou. Koneckonců, požádala jen o Danggit a ona by dostala víc, než za co vyjednávala.

Další tipy na YouTube ⬇ ⬇

Související příspěvky:

Biscocho Haus: Od sušenek po podnikání v Iloilo City na Filipínách

Cebu Taoist Temple, Filipíny: Datum s draky

Cebu: Uvnitř Fort San Pedro, nejstarší pevnost na Filipínách

Caooy, Olango Island: mořské plody a chůdy v Cebu na Filipínách

Bacuit Grill Bar and Restaurant v El Nido, Palawan

El Nido, Palawan: Vytvoření přátel na pláži Payong-Payong

Cafe de Lipa: Oživení slávy Kapeng Barako v Batangasu na Filipínách

Casa Rap: Výhody pomalého vaření v Batangasu na Filipínách

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post KALIBO AIRPORT: new travel guidelines & demands
Next post 9 Nápady pro mnohem lepší cestování domácnosti