Guilin, Čína: Odhlášení drakových páteřních rýžových teras

jsme se ukázali v Guilinu a také jsme zkontrolovali náš pěkný, velký, čistý prostor v hostelu Backstreet Youth. Ideální pryč jsme začali mluvit s personálem o organizaci výletu na dračí páteřní rýžové terasy, pohled mimo Guilin, který tuto oblast proslavil. Proto se na cestu, kterou jsme chtěli, zdaleka žádní další turisté nepřihlásili. Spousta lidí dodržuje vůdce v průvodcovské exkurzi kolem teras, kde se přetáhnete kolem různých pohledů normálního megafonu, který má čínský průvodce exkurzí. Snažili jsme se tam jen dostat výlet, vyrazit na některé vesnice na terasách, zkontrolovat pohled na pohled sami, a pak dostat výlet zpět do Guilin. Naštěstí to byla ve středu, stejně jako ve středu je „knedlící noc“ v hostelu Backstreet Youth Hostel, takže bychom měli dostatek času na chatování s dalšími batůžkáři a také se spojit 6 lidí potřebných k vyplnění jízdy.

Naučit se přesně, jak dělat knedlíky

knedlík v hostelu
Knedlící noc je prominentní aktivita v mnoha nejlepších čínských hostenech i penzionu. Toto je poprvé, co jsme měli štěstí, že jsme se ukázali v knedlíku v noci, stejně jako jsme rychle pochopili, proč zavádění těsto, plněné role i chowing dolů, skončilo tak prominentní myšlenkou. Líbilo se nám to. Poskytlo všem v hostelu možnost propojit i přepínat cestovní příběhy, také nám poskytlo možnost mluvit s čínským personálem v hostelu, který se zdálo, že všichni mají rádi knedlík v noci stejně jako my. Musíme provést asi 200 knedlíků a poté, co je personál napařuje, všichni jsme je snědli kolem obrovského stolu a na další den jsme zorganizovali naši cestu. Nakonec jsme spojili docela skvělou skupinu, stejně jako jsme se rozhodli odejít příští ráno v 8 hodin ráno.

Užíváme si dokončený produkt se všemi
Probudili jsme se na špičku deště kapky na cínových střechách venku. Podívali jsme se ven, abychom viděli zamlženou, silnou mlhu obklopující město, ale všichni z nás si řekli, že by to zmizelo, když jsme se dostali výš do hor a také lepší pro rýžové terasy. Všichni jsme se nashromáždili do malé dodávky, 2 Kanaďané (USA), 2 Američané, 2 Italové, 2 Slovinci, 1 rakouský a 1 čínský chlap, Phoenix, který se rozhodl, že se na sebe postaví jako náš průvodce exkurzí. Přestože jsme tuto cestu uspořádali, abychom zabránili průvodcům exkurze. Každopádně, když jsme se ukázali nahoře, deště se naléhal dolů a naše možnosti, když jsem viděl, že jedna skvrna rýže vypadala zoufale. Chápu, že to vypadá, že jsme měli v poslední době velké množství špatných povětrnostních podmínek, stejně jako jsme, ale na obranu našeho štěstí, dračí páteř každoročně vidí hodně deště, takže náš příjezd nebyl opravdu špatně načasován . Navzdory mlze, která nám bránila v tom, abychom viděli 10 stop před námi, jsme vystoupili do vesnice Pigan. Cesta do Daxai byla uzavřena kvůli pozemkovým skluzavkám, takže jsme nebyli schopni jít do nejoblíbenějšího bodového bodu, ale bylo nám řečeno, že Pigan byl stejně dobrý, i když, jak vidíte na této fotografii, názory byly menší než méně než Vynikající v době našeho příjezdu.

Haha, vynikající pozadí!
Phoenix okamžitě převzal kontrolu, obával se, že pokud lidé necestují v balíčcích, může se někdo zbloudit a zranit. Číňané prostě nemohou pochopit svět, kde lidé cestují samostatně. Vedl nás stejně jako nejvyšší pohled, kde jsme byli odměněni mnohem hustší mlhou. Trochu vypuštěni jsme všichni seděli v kavárně a také jsme se potěšili při nějaké snídani, kterou jsme zabalili na naši túru, což zjevně dnes nedojde. Déšť se naléval na pár hodin, ale každý, když se za chvíli poněkud rozdělila, jak bychom mohli vidět asi 10 metrů čtverečních rýže, takže jsme se všichni spěchali, abychom se podívali stejně jako špatný obrázek předtím návrat do suché kavárny. Dračí páteřní rýžové terasy jsou podobně jako terasy, o kterých jsme se uvedli, že jsme viděli na Filipínách Banaue. Velké výkony lidského inženýrství, které byly vyřezávány z horských stran bezpočet let zpět a také využívaly pro shromáždění čínského velkého množství cenných zrn, rýže. Viděli jsme spoustu fotografií této oblasti a také jsme byli velmi nadšení, když jsme je viděli svými vlastními očima, zejména po chybějícím Banaue kvůli počasí.

Měl to být jeden z nejlepších hledisek! Na začátku túry úplně zakryté mlhou

Tento pohled je nyní mnohem lepší

terasy se začínají ukazovatoni sami
No, trpělivost se vyplatila, viseli jsme na vrcholu asi 3 hodiny, když konečně bohové mlhy tleskali naši vytrvalost a rozdělili mlhu, abychom zajistili, že můžeme vidět, jaký neuvěřitelný pohled jsme chyběli. Tyto terasy se zvyšují až 1000 metrů a jsou skutečně úžasné. Oshřující odraz zářil ze skleněných klidných vod, které se spojily v jejich lžičkovém designu. Pohled stojí za to čekat. Zatímco mlha zvedla všechny pořízené jako spoustu obrázků, protože jejich rychlost závěrky by jim umožnila, obává se, že se oslepující mlha vrátí. Poté, co jsme byli všichni spokojeni s tím, že jsme měli obrázky, které jsme cestovali přímo, nashromáždili jsme se zpět do autobusu a zamířili na večeři. Náš samozvaný průvodce, Phoenix, štěkal naše potraviny agresivně na personál v restauraci a brzy jsme měli stůl plný chutného čínského jídla nebo „jídla“, jak je chápáno v Číně. Všichni jsme si vyměnili cestovní příběhy a Phoenix nás naučili trochu o čínské kultuře. Celý den byl skvělý, když byl povětrnostní stav chudý, podnikání bylo vynikající a když vyšlo slunce, výhledy byly senzační. Dračí páteřní rýžové terasy absolutně žily stejně jako humbuk a také musí být na čínské itineráři každého.

Nejlepší pohled na rýžové terasy

Rýžové terasy, které se zvedly údolí

Ohromující terasy rýže

nás v jednom z rozhledných bodů

Tato kočička by neopustila jeho publikování vedle šneků a vařených vajec

Village Home

místní vesnice dáma dělá nějaké tkaní

Village Lady Vaření standardní rýže zabalené do listů

Chrámy se v noci rozsvítily na jezeře v Guillinu

Čerstvé horké chilis je nasekáno
Jako tento příspěvek? Připnout!

Zřeknutí se odpovědnosti: Kozy na silnici jsou partnerem Amazonu a také přidružením pro některé další maloobchodníky. To naznačuje, že provádíme provize, pokud kliknete na odkazy na našem blogu a nakupujete od těchto prodejců.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post THE reality about satisfying LOCALS ABROAD
Next post 10 věcí, které můžete dělat v rozdělení – vrchol Chorvatska