Je příliš pozdě na to, aby se to stalo jako cestovní blogger?

Adventurous Kate zahrnuje přidružené odkazy. Pokud prostřednictvím těchto odkazů provedete nákup, získávám provizi bez dalších nákladů. Dík!

Sdílejte na Twitteru
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Pinterestu
Sdílejte na e -mail

Je tu otázka, na kterou jsem byl v poslední době položen mnohem více a mnohem častěji:

“Dnes je tam tak četné cestovní blogy.” Pokud začnu, budu tak pozadu. Mám nějakou šanci na to, aby se z něj stal kariéru? Je to dokonce možné? “

Mnoho lidí by řeklo ne – ale nesouhlasím.

Myslím, že teď je vlastně dobrý čas na zahájení cestovního blogu. V oboru je třeba mít mnohem více peněz. Blogy a osobnosti se stávají populárními mnohem rychleji. Nové sociální sítě se stávají postupně mnohem výraznějšími. Stručně řečeno, jste otevřeni mnoha příležitostem, které jsem neměl.

PŘÍBUZNÝ:

Jak spustit blog o cestování nejlepším způsobem

Zde je několik návrhů z roku 2016, které se na prostor nevztahovaly až donedávna.

Vězte, že nemusíte být nejvýznamnějším cestovním bloggerem ze všech.

Jen před několika lety vydělala ze svého blogu na plný úvazek pouze nejlepší úroveň bloggerů a jen několik vydělávalo dost peněz na to, aby žilo kdekoli mnohem dražší než jihovýchodní Asie.

To se změnilo. Mnohem více lidí dělá slušné živobytí. Stále vidíte spoustu bloggerů žijících v jihovýchodní Asii, ale vylepšující číslo žije v drahých městech v Severní Americe a Evropě.

Mnoho nových bloggerů začíná s cílem být jedním z nejvýznamnějších cestovních bloggerů ze všech. (Upřímně řečeno, to byla moje motivace v prvních dnech.) Pokud to uděláte, budete to honit navždy. Ale pokud vám nenecháte slávu motivovat vás – pokud místo toho chcete mít kvalitní pracovní zaměstnání – můžete to absolutně dosáhnout.

Přemýšlejte o tom tímto způsobem: Každý televizní herec sní o tom, že má Violu Davis nebo kariéru Kerry Washingtonové, v hlavním přípravě populárního čtvrteční noční drama. Ale můžete být také pracovním herec, který se objevuje v malých hostujících rolích na všem, od práva a nákupu po Brooklyn devět devět až po náhodné reklamy a nejnovější švih Judd Apatow, druh člověka, kde lidé říkají: „Vím tu tvář! Co byla? “

Tito herci stále vydělávají peníze ze svého řemesla. Mnoho z nich má také docela dobrou rovnováhu mezi prací/životem. To je něco, co je třeba mít na paměti.

To znamená – mnoho z velkých jmen zpomalilo jejich cesty.

Byly chvíle, kdy lidé za nejvýznamnějšími cestovními blogy byli na silnici nejméně 80% času. To už tomu tak není. Jsme velmi unavení.

Nebudu jmenovat jména, protože někteří lidé to udržují tišší než jiní, ale úžasné četné populární cestovní bloggerové se rozhodly získat celoroční byty s pronájmy a cestovat mnohem méně často. (Většina z vás ví, že jsem jedním z těchto bloggerů, když jsem se před sedmi týdny přestěhoval do New Yorku.)

To znamená, že pokud máte příležitost dlouhodobě cestovat, budete tak dělat způsobem, který v tuto chvíli nedělá mnoho dalších. To je obzvláště dobré pro platformy v reálném čase, jako je Snapchat. Mnohem více na Snapchat níže.

Výklenek je dobrý; Osobnost plus specialita je lepší.

Výklenek je vždy velká diskuse – lidé vždy mluví o tom, jak nezbytné je mít výklenek. Musíte otevřít ten příslovečný blog pro muškaření!

Ale v dnešní době to vidím jinak. Myslím, že nejdůležitější je mít dobře rozvinutý hlas a osobnost spolu s několika specialitami, na nichž se můžete stát odborníkem.

Alex ve Wanderlandu má například specialitu na potápění.

Nebezpečná služba má specialitu na cestování na Novém Zélandu.

Flora The Explorer má specialitu v oblasti udržitelného dobrovolnictví.

Tyto speciality nejsou jedinými předměty, o kterých tito bloggeři píšou, takže bych nešel tak daleko, že jim bude říkat jejich výklenky. Jsou to však oblasti, které je rozlišují a dávají jim kompetence a důvěryhodnost. Kdybych potřeboval pomoc s některým z těchto předmětů, šel bych na jejich stránky v srdečním rytmu.

To je zvláště nezbytné pro všechny ženy, které se snaží rozlišovat jako sólový ženský cestovní bloggerka. Nyní máte milion, dámy. Práce na diverzifikaci.

Mnoho těžkých částí je rozvoj vašeho hlasu a osobnosti, a to lze provést pouze psaním, psaním, psaním.

Sociální média jsou mnohem důležitější než kdy jindy.

Vstoupili jsme do doby, kdy sociální média mohou obvykle zatkat hodnotu vašeho blogu. To nikdy tomu tak nebylo na začátku mých let blogování, ale dnes to vidím mnohem víc a více, zejména s Instagramem.null

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Řídit vlastní fantastický bariérový útesový ponor z domu
Next post 6 důvodů, proč musí být horní část skály součástí vaší Ozark Holiday