Co je to Colourwalk? Přesně jak přejít na cestu cestování na další úroveň

, který se děje na Colourwalk, odhaluje podrobnosti o vašem okolí, které jste nikdy předtím neviděli, a také poříď svou cestovní fotografii ze snímků do série. Zde je přesně to, jak zahájit vlastní kolowalk.

Myšlenka Colourwalk je základní a přitažlivost je v jednoduchosti. S vačkou v ruce je vše, co vyžadujete, jet venku a hledat barvu.

Zachyťte obrázky této barvy tak, jak jdete, stejně jako to se stává vláknem, které propojuje vaše obrázky během vašich cest.

Tato inovativní metoda je také mimořádným nástrojem všímavosti. Udržuje vás v současnosti a také vám pomáhá vyškolit své zaměření během každodenních činností.

Zatímco jako fotografický nástroj využíváme procházky barev; Buddie rovněž uvedli, že je to také oslnivá hra pro mladé. Využívají procházení barev, aby během dlouhých procházek udrželi zájem o kousky.

Možná jsme nakonec jen obrovští mladí.

Jak vytvořit vlastní Colourwalk:

Vezměte si kameru nebo telefon

Chodit venku

Vyberte barvu

Podívejte se, kam vás zážitek vezme!

Barevná procházka je nejlepší aktivitou, když se necítíte zvlášť inovativní. Vyhovuje úzkost z toho, že přijde s konceptem série fotografií a nechá se bloudit okem.

Jak vybrat barvu pro váš Colourwalk

Existuje spousta metod, jak si vybrat své Colourwalk Focus:

Vyberte si svou velmi milovanou barvu

Vyberte nejjasnější barvu, kterou můžete vidět

Vyberte nejviditelnější barvu

Vyberte něco vzácného

Nechte své místo ukázat vám, jaká je nejvýznamnější regionální barva

Vidíte, barva není důležitá.

Záleží na tom, že přepínáte své zaměření z věcí na úrovni povrchu, které můžete vidět, a také hledáte nezjistitelná barevná vlákna, která jsou tkaná vaší polohou.

Dokonce i neobvyklé barvy mohou ověřit výrazné, když jste na ně naladěni.

Je také v pořádku, aby se na vaší procházce oblékla několik barev. Udělejte z toho duhovou barvu. Nebo můžete hledat jeden a váš kamarád může hledat něco jiného.

Skutečné štěstí je vidět něco, co jste nikdy předtím neviděli.

I když se jedná o oblast, kterou jste byli dříve, změna zaměření na procházku barev vás všimne, že jste v minulosti přehlédli.

Colourwalks a také cestovní fotografie

Pro vaši cestovní fotografii to znamená, že můžete bez námahy vytvořit sérii s barvou propojující vaše obrázky.

Nebo možná barva konkrétní položky zaujme vaše zaměření. Můj jako dveře není trik a také fotografování totéž je také pro nádhernou fotografickou sérii.

A i když cestujete na vlastním dvorku, uvidíte ve svých sousedních ulicích nové podrobnosti, které jste nikdy předtím nepozorovali. Je to tento aspekt všímavosti, který zvyšuje barevnou procházku od rutinní činnosti na inovativní odbytiště.

Každý je inovativní a také výběr Colourwalk je fantastickou metodou pro rozvoj vašeho inovativního svalu. Dokonce i v současném sousedství může pokusit najít černou nebo bílou vaše oko a všimnout si přitažlivosti v detailech.

A barevná procházka není omezena pouze na architekturu.

Oděvy na lidech, které vidíte, stejně jako povaha kolem vás, mohou přidat do své fotografické série.

Chcete -li skutečně vidět úplný účinek vaší barvy procházky, upravte své obrázky do videa nebo je seznamte do galerie nebo složky do telefonu, abyste viděli barevné vlákno, které je spojuje dohromady.

V jakém městě byste chtěli jít na Colourwalk?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Takto je to, jak se vydáte-Larchmont Sanctuary Day Spa
Next post 15 nejlepších věcí v Clermont-Ferrand ve Francii