Představujeme Gamma, nejchytřejší cestovní bundu

Adventurous Kate obsahuje přidružené odkazy. Pokud provedete nákup s těmito odkazy, udělám vám kompenzaci bez dalších výdajů. Dík!

Sdílejte na Twitteru
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Pinterestu
Sdílejte na e -mail

Jedním z mých preferovaných filmových momentů je z Great Runnings, když Jamajský bobový tým poprvé vystoupí z letové terminály v Kanadě – stejně jako zmrazení hrůzou zažívání teplot subzero! V celém filmu Sanka objevuje různé metody, jak zůstat v teple!

Stejně jako se směju, na mých cestách byly časy, když jsem chtěl, že jsem vytáhl Sanku a měl jsem uvnitř bundu ukrytou láhev s horkou vodou.

V Antarktidě mi na nohou i v mých rukanech pomohly bitvé topné polštářky, které mi pomohly projít – ale co kdyby tam bylo něco lepšího? Něco se opravdu vyvinulo do trupu mé bundy, aby mě udržovalo v teple? Stejně jako možná něco trochu praktičtějšího, než nalepit láhev s horkou vodou do svetru?

Studna. Nyní existuje.

Dovolte mi, abych vám představil gama bundu od Wear Graphene-hladká bunda, která má uvnitř nejen teplý zdroj, je však nejužitečnější utilitární bunda pro celoroční cestování i aktivitu.

Tento nejvyšší kvalitní zveřejnění materiálu vám dává Gamma od Wear Graphene. Jejich Kickstarter můžete vidět zde.

Gamma: Bunda All-Seasons Graphene-Infused

“Gamma je vaše každodenní bunda, vaše cestovní bunda, vaše aktivní oděv a také vaše bunda.”

Tým Wear Graphene se rozhodl stylizovat bundu vyrobenou z grafenu – materiálu, který byl označován jako nejchytřejší materiál na Zemi. Graphene se chápe tím, že je jak extrémně tenký, tak extrémně silný.

Graphene je termoregulátor – v zimě vás udržuje v teple i v létě. Je to neuvěřitelně odolné. Je to vodotěsné. stejně jako to je dokonce antimikrobiální.

Gamma bunda je 100% infuze grafenu. Rovněž však zahrnuje vestavěný topení, který během 10 sekund zahřívá bundu (Man, Sanka by to měl rád), dešťový lem, kapuci a spoustu úložiště pro vaše náležitosti.

Bunda je hladká i tradiční – dělá z ní kus, který pracuje jak pro kancelář, tak pro turistické stezky ve vašem rodném městě i po celém světě.

Podívejte se na video zde:

Když cestujete-stejně jako zejména pokud jste cestovatelem, jak chápu, že mnozí z vás jsou-požadujete, aby kousky byly co nejflexibilnější. Proč zabalit jak tenisky, tak i turistické boty, když byste mohli zabalit jeden pár běžců? Proč si sbalit pěkné kalhoty i džínoviny, když by pro oba mohla fungovat pár tmavých štíhlých džínů?

To je přesně stejný princip, který chodí gama. Uveďte, že plánujete výlet do New Yorku. Na ulici na Manhattanu můžete nosit bundu gama-stejně jako byste ji také mohli nosit při lezení v hory v údolí Hudson nebo v noci v noci v chillier-than-you-think plážové město Montauk.

A protože jsme všichni z nás špinavé na naše cesty – no, alespoň ano – můžete to vyčistit tím, že ho hodíte do pračky!

Co dělá grafen chladný?

Graphene, páteř gama bundy, je nesmírně fascinující materiál. Je to překvapivě tenký materiál, který se vyskytuje ve vzoru voštiny. Jeho schopnosti kontroly teploty jsou podobné lidské pokožce a udržují vás skvěle, když jste horké a teplé, když jste zima.

Je to také neuvěřitelně silné. Téměř nic nemůže proniknout do grafenu – dokonce ani vpichy nože. Tuto bundu můžete dát s hardcore zážitkem cestování a také bude vypadat svěží i nový dlouhodobě.

Grafen odpuzuje UV paprsky, vlhkost a vítr. Navíc je to hypoalergenní i antimikrobiální.

A když spárujete grafen s vestavěným ohřívačem, teplé je distribuováno v části bundy trupu a udržuje vás v teple, když to nejvíce požadujete.

Věřili byste, že taková bunda by byla těžká. Vyhodnocuje však pouze 500 gramů nebo asi 1,1 liber.

Úspěch Kickstarter

Tým Wear Graphene dal Gamma Jacket na Kickstarter s cílem 5 000 $. Nejenže zasáhli svůj cíl během několika hodin – zasáhli 50 000 dolarů do tří dnů. Nyní shromáždili více než 1,6 milionu dolarů v slibech a také mají způsob, jak být jedním z nejlepších kickstarters z roku 2021!

“Jsme nadšeni, že můžeme světu představit výhody oděvů naplněných grafenem s Gamma Jacket,” řekla Sarah Wood, SPOKnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Můj popis útoku na Boston Marathon
Next post Seznam nejlepších špičkových hotelů v Thajsku