BBQ i pikniky: Zahraniční nápad v Číně?

Jednou z nejlepších věcí o životě v Číně je vidět naše čínské dobré přátele vyzkoušet nové (aka, západní) věci! Během posledních několika týdnů byl povětrnostní stav opravdu dobrý a my jsme se snažili strávit velké množství času venku a také jsme se snažili zahrnout naše čínské přátele.

Den v parku s přáteli … a strážci bezpečnosti a bezpečnosti!
Nedávno jsme šli na den blízký park s naším životním asistentem/přítelem přímo tady v Číně, Standty. Jedinou typickou součástí toho dne pro něj bylo hraní badmintonu. Nenáviděl všechna běžná pikniková jídla, která jsme přinesli-těstoviny salát, bramborový salát, ekologický salát a hranolky. Jediné, co se mu líbilo, byly nektariny, na kterých trval na tom, že byly broskve. Jeho příspěvek na jídlo? Zmrzlina! Ne přesně obyčejné piknikové jídlo. Číňané prostě nekódovali metodou, kterou děláme!

Nick i samostatný hrající badminton v parku … jediná typická věc pro samostatné toho dne

Tento víkend měl náš spolupracovník BBQ ve svém domě, který má ideální střešní terasu a pohled na Yangzhou. Pozval také několik personálu čínských mentorů, což bylo pozoruhodné, když jsme se s nimi zřídkakdy dostali k nim mimo práci.

Ten chlap zabývající se grilem
Doma jsme prakticky zvýšeni na BBQ a také máme jednu prakticky každou noc. Během léta se všichni spojí a grilují nějaké maso, mají velké nabídky salátů, hudby i samozřejmě piva. To byl takový cizí nápad pro naše čínské přátele.

Úplně první obavy, které měli, když byli pozváni, bylo: Co mám nosit? Reakce: oblečení.

Ženy na BBQ
Nikdy nebyli na BBQ a nechápali, co přinést nebo co nosit. Nakonec nás zavolali z obchodu s potravinami, aby uvedli, že přinesou nějaký salát! Nakonec přinesli velký meloun, který byl pro tuto událost ideální.

Rosemary, já, stejně jako Colleen, si užívá slunce!
Nakonec to pro ně byla spíše noc. Zažili kolumbijské i severoamerické příchutě BBQ, hráli jsme několik běžných pití her (samozřejmě čínské ženy pil jen šťávu), učili jsme přesně, jak salsa tančit náš dobrý přítel i jeho zlatíčko z Kolumbie jako Stejně jako jsme se dokonce zabývali všemi zamčenými z domova a museli jsme telefonovat zámku v 11:00 v noci.

Lahodná grilovaná masa, zelenina a saláty pro BBQ
Věřím, že to byl docela skvělý úvod k přesně tomu, jak bychom normálně strávili letní noc v západním světě … samozřejmě mínus kempování. Máme tady v Číně jen asi měsíc i půl levé, a také doufáme, že před odjezdem strávíme mnohem více času s našimi čínskými dobrými přáteli.

Ženy byly naším jídlem tak fascinovány, že pořizovaly velké množství obrázků masa i salátů
Moje narozeniny se blíží a ženy nás pozvaly, aby nám přesně ukázaly, jak spolu stráví společný večer – knedlík. Pokud se mě zeptáte, vypadá to jako docela skvělá metoda strávit mé narozeniny v Číně!

China Travel Blogs

Průvodce rozpočtovým plánem Backpacking China

Jako tento příspěvek? Připnout?

Zřeknutí se odpovědnosti: Kozy na silnici jsou partnerem Amazonu a také přidružením pro některé další maloobchodníky. To znamená, že provádíme provize, pokud kliknete na odkazy na náš blog a také nakupujete od těchto prodejců.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Coral Bay: My Beach Paradise
Next post V Číně se objevila jaro!