Formulář žádosti o vízum Japonska: Vzorek + přesně jak jej vyplnit

, ať už žádáte o vízum Japonska pro rekreant nebo vízum, první věcí, kterou musíte udělat Typ aplikace a také ji vyplňte. Můžete získat kopii od společnosti, kde budete žádat. Pokud se o to však chcete postarat, než půjdete do agentury, můžete si s pokyny stáhnout níže uvedenou kopii typu aplikace.

Stáhněte si typ zde

Nastavení falešného pracovníka selhalo: „Skript Tons na adrese: “.

Jak vyplnit formulář žádosti o vízum v Japonsku

Nejprve několik zásadních připomenutí.

Vyplňte typ ručně nebo elektronicky. Buď je přijat. Pokud se vydáte ručně napsanou trasou, ujistěte se, že sestavujete v blokových písmenech a také jsou čitelné.

V polích, která se na vás nevztahují, složte NA. Nenechávejte žádný typ pole prázdné.

Vytiskněte typ na papíře velikosti A4. Další velikosti budou odmítnuty.

Vložte obrázek na určené oblasti. VLOŽIT! Nezakrývejte! Obrázek musí být pořízen za posledních 6 měsíců.

Použijte černé pero nebo písmo. Nepoužívejte tužku ani jednu z těch vymazatelných pera.

Vyhněte se vymazáním! Pokud to nelze pomoci, použijte dvojitou linii (2 Strikethroughs). Pokud existuje spousta vymazání, začněte znovu. Nikdy nevyužijte modifikační pásku nebo kapalinu.

Zde jsou některé části typu, o kterém můžete mít obavy. Pro funkci vysvětlení jsem předložil typ obrovskými modrými písmeny, abych byl zřejmý. Když však celkový formulář, využijte černou.

Vzhledem k tomu, stejně jako střední jména: Vytvořte si své jméno i vaše střední jméno (příjmení vaší matky).

Jiná jména: Pokud máte jméno nebo přezdívku pera nebo pokud vás rozumí jakýmkoli typem jiného jména, sestavte jej dolů. Pokud žádný, složte N/A.

Místo narození: Pokud nemáte žádnou provincii, stejně jako jste se narodili v Metro Manila, vytvořte Metro Manila. Například, pokud jste se narodili v Makati, napište: Makati, Metro Manila, Filipíny.

Bývalé a/nebo jiné národnosti nebo občanství: pouze pokud je máte. Vytvořte N/A, pokud nemáte žádné.

ID č. Vydané vaší vládou: jakýkoli typ vládního ID to udělá. Snažil jsem se využít UMID. Můj bratranec využil řidičského průkazu. Několikrát jsem zde také složil číslo pasu, neměl jsem žádný typ problému.

Typ pasu: Obyčejný.

Číslo pasu: Dvojitá kontrola. Ujistěte se, že je to správné.

Místo problému: Můžete skládat název města. V situaci Manily můžete skládat Manilu. Můžete být také konkrétní. Normálně tvořím DFA NCR East, protože to je to, co je na mém pasu.

Vydávání pravomoci: DFA.

Účel vidět do Japonska: Pokud se přihlašujete jako turista, vytvořte cestovní ruch. Pokud kontrolujete dobrého přítele nebo rodinu, vytvořte viz přítele/rodinu.

Zamýšlená délka pobytu v Japonsku: Počet dní včetně dne příjezdu.

Přístav vstupu do Japonska: Název letiště. Může to být Kansai, Narita, Chitose atd.

Název lodi nebo letecké společnosti: Jen název letecké společnosti nebo lodi. Nezáleží na tom, zda jste již rezervováni nebo ne. Pokud máte obavy o finanční prostředky, vytvořte cenově dostupného poskytovatele, jako je Cebu Pacific nebo JetStar.

Jména i adresy hotelů nebo osob, s nimiž žadatel znamená zůstat: Pokud se přihlásíte jako turista, sestavte jméno, adresu a telefonní číslo vašeho hotelu. Pokud nerozumíte přesné adrese nebo telefonnímu číslu vašeho hotelu, Google IT! Pokud se přihlásíte na někoho v Japonsku, vytvořte své jméno, adresu a spojte se s číslem.

Data a trvání předchozích pobytů v Japonsku. Vytvořte N/A, pokud je to poprvé v Japonsku. Pokud jste byli v Japonsku předtím, než sestavíte inkluzivní data vašich předchozích SEE a počet dní. Pokud jste byli v Japonsku mnohokrát, jak se nehodí, použijte samostatný list a navrhněte jej ve formuláři.

Vaše současná rezidenční adresa: Pokud máte mnohem více než jednu adresu, všechny je uvádíte na samostatném listu.

Telefonní číslo: Pokud nemáte pevné číslo, vytvořte N/A.

Současné povolání nebo profese a také pozice: Buďte pravdiví! Pokud vaše současné profese nebo nastavení neodpovídá ITR, které odesíláte (například, převedete se na jednu další společnost), můžete jej napsat popisující dopis.

Profese/povolání partnera: Pokud jste svobodní i zákonný věk, složte N/A. Pokud jste ženatý, vytvořte okupaci svého partnera. Pokud pro nezletilého, vytvořte okupaci nebo povolání rodičů.

Informace o ručitele/pozvání: Pokud se ucházíte o rekreant a také máte všechny výdaje, sestavte N/A ve všech polích. Pokud máte ručitele, vytvořte své podrobnosti. Pokud je ručitel přesně stejný jako pozvaný, vytvořte přesně stejný jako výše v polích Inviter.

Pokud jste odpověděli na „ano“ na jakýkoli typ výše uvedeného úkoluns, prosím dodejte příslušné údaje: Pokud jste odpověděli na všechny otázky, složte N/A.

Podpis: Indikace to ručně. Nejsem si jistý, zda jsou přijímány digitální podpisy, ale zpochybňuji to. Pokud je žadatel menší, může podepsat rodič nebo zákonný zástupce, je však třeba navrhnout spojení pod podpisem.

Další požadavky na vízum v Japonsku

Chcete -li zobrazit další požadavky, viz Tato stránka: Japonské vízové ​​požadavky

Často kladené otázky

1. Můj ručitel sídlí na Filipínách, nikoli v Japonsku. Musím napsat podrobnosti svého ručitele na polích v rámci „Ručitele nebo doporučení v Japonsku“?

Toto je nejasnější část. Cestovní společnosti mají různé převzetí.

Když jsme se naposledy zeptali Reli Tours, uvedli ano, i když je ručitel založen mimo Japonsko, musíte své podrobnosti sestavit pod „ručitelem nebo doporučením v Japonsku“. Možná změnili svůj postoj, ale to je to, co uvedli naposledy.

Některé společnosti jako Attic Exkursion však uvádějí, že místo toho musíte sestavit N/A.

Jistě, to, co navrhuji, je nechat je dočasně prázdné a zeptat se společnosti, co dělat, když je čas předložit vaši žádost. Pokud vám řeknou, abyste šli do podrobností vašeho ručitele, udělejte to i ideální i tehdy. Pokud uvádějí, že sestaví N/A, pak to udělejte.

Nebo můžete telefonovat určené společnosti, kde plánujete podat žádost předem.

2. Musí být všechny papíry vytištěny na papíře velikosti A4 včetně ITR a bankovního certifikátu?

Dokumenty, které zvládnete jako rutina pobytu, typ aplikace nebo dokonce COE, musí být A4.

Podle mých zkušeností jsem odeslal ITR vytištěné na legální velikosti i bankovní certifikát o velikosti dopisu, ale všechny byly přijímány bez ohledu na to. Nejsem si však jistý, zda je to stále situace, nebo jestli je tomu tak vždy.

2⃣0⃣1⃣8⃣ • 3⃣ • 1⃣9⃣

Více nápadů na YouTube ⬇

Související příspěvky:

Japonské vízové ​​požadavky a žádost o turisty

Jak obnovit japonské vízum a další často se ptát

Více vstup na více vstupu Japan: Požadavky a přesně jak se přihlásit

Japonské vízum: Výpis cestovních společností uznávaných velvyslanectvím

Ukázka pozvánky na japonskou žádost o vízum (důvod pro pozvání)

Ukázkový cestovní plán pro japonskou žádost o vízum (plán pobytu)

Vyvarujte se těchto 12 typických chyb při žádosti o japonské vízum!

Japonsko pozastavuje víza vydaná na Filipínách před 27. březnem

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 10 online fitness classes & WORKSHOPS TO TRY: Yoga, Boxing, massage & More!
Next post Travelling to Lake Atitlán, Guatemala: A guide to The Villages