7 důvodů, proč je batoh jako sex

, pokud o tom věříte, cesta batohu je trochu jako mít sex! Vzhledem k tomu, že se jedná o dvě fantastické radosti v životě, věřili jsme, že popíšeme, proč jsou oba podobné. těšit se z ?

Na začátku jste úzkostní a nejste si jisti, co leží před námi

To je pravda. Přestože je zajímavé vydání na fantastickém kola světového zážitku a nemůžete se dočkat, až budete k dispozici, a také vidět, co pro vás tento svět má, může to být zpočátku trochu zastrašující. Stejně jako sex, poskytněte mu čas. Mnohem více míst (nebo lidí!), Které máte pod pásem, stejně jako déle, které jste strávili na silnici, skončili jste poměrně pozitivní a nervy se roztaví.

Možná se na začátku obáváte, ale nervy se roztaví – na začátku naší první cesty na batohu
Požadujete objevit „tašku“, která se hodí

Nalezení batohu, který se hodí k vašemu tělu, je zásadní pro uspokojivý čas při cestování po celém světě. Pokud je taška také obrovská i objemná nebo, stejně jako malá, stejně jako těsná, budete neklidní, stejně jako to vezme z radosti z cestování. Klíčem je objevování ideální tašky pro vaše tělo (díly). Proveďte výzkumnou studii a objevte tu, která se hodí jako rukavice.

Nalezení batohu, který se hodí k vašemu tělu, je zásadní pro zábavný výlet!
Můžete se ztratit a také požadavek na požádání pokynů

Pro nás je jednou z fantastických věcí o batohu vystoupit z vyšlapané cesty a záměrně se ztratit. Pokud se však objevíte ve městě, s plány i věcmi, které chcete vidět, stejně jako to, není to ideální! Získejte mapu, nechte se orientovat a nemusíte se vyděsit požadovat pokyny. Čím dříve můžete přijít na to, kam chcete jít, nebo musíte jít, tím dříve se budete bavit.

Budete hodně pravděpodobně ztratit čas nebo dva … což může být skvělá věc nebo špatná věc. Nebuďte vyděšeni požádat o pokyny – jako Nick právě tady v Řecku!

Můžete cestovat tak pomalé, jak chcete, nebo tak rychle, jak chcete

Někteří lidé se rádi šlápnou, stojí na každém místě velké množství času a také se k tomu dostávají. Jiní, rádi se dostanou a dostanou se ven! Rádi cestujeme pomalým tempem, stojí na každém místě minimálně 3 dny. Bez ohledu na to, jakou rychlost chcete cestovat, ujistěte se, že máte na cestě nějaké fantastické zážitky … a ujistěte se, že váš partner má smlouvu s tempem!

Je to stejně jako vy si vybrat přesně, jak pomalé nebo rychlé chcete cestovat. Často rádi cestujeme neuvěřitelně pomalu
Může to být extrémně kopání zpět nebo to může být celkové trénink těla

Některé dny budou plné lenošení na pláži, klidnou procházku s trhem nebo sedí někde s fantastickým jídlem, zatímco lidé sledují. Jindy budete tahat svůj těžký batoh s vlakovými stanicemi, tuk-tuky a taxíky, a to vše při kapání potu a také se snažíte snášet 90% vlhkost některých zemí! Buď to, nebo něco mnohem uspokojivějšího, jako je trekking s horami nebo turistika s nádhernými údolími. Ať už vynaložíte velmi malé úsilí, nebo jste opravdu gung-ho, jen se ujistěte, že se skvěle bavíte.

Některé dny, batoh může být tréninkem celého těla! Trekking Himaláje v Nepálu je skvělým příkladem takového dne
Po cestě si můžete vyzvednout nové dovednosti

Než se vydáte na silnici, můžete věřit, že vše, co jste skvělí, je pracovat v kanceláři nebo být stavebním dělníkem. Otevření dveří do světa cestování vám umožní vyzvednout nové dovednosti, některé, o kterých jste možná nikdy nevěřili. Kdo pochopil, že bychom mohli ukázat angličtinu, jít na treky na dálku, být pokročilí potápěči, fotografy nebo dokonce spisovatelé? Získání nových sad dovedností v životě je fantastickou součástí růstu jako člověka. Stejně jako v ložnici je vždy skvělé vyzkoušet něco nového!

Vyzvednutí nových dovedností na silnici je jednou z fantastických věcí o cestování

Čím déle to uděláte, tím mnohem uspokojivější se stává

Čím déle jste batohovali, tím mnohem jednodušší se stává cokoli. Přesně chápete, jak vyjednávat věci, chápete, jak se přesně dostat z bodu „A“, aby pochopil „B“, chápete, co zabalit (a co ne), stejně jako trochu rozumíte metodám světa trochu lepší. Přechod z batohu na pannu na batoh vetran je fascinující cesta. Líbilo se nám zážitky, které jsme měli při začátku, a také se nám líbí, jak přesně cestujeme s několika dalšími roky porozumění (vložte zde evidentní porovnání sexu!)Věci, jako je vyjednávání, přicházejí stejně jednoduché poté, co jste se na chvíli batohovali – Nick vyjednávání pro některé sluneční brýle v Tanzanii
Tady to máš! Backpacking je jako sex ve velkém množství způsobů. Byli jsme s UPS i poklesy cestování po světě a nyní jsme na cestě celkově 3,5 roku. Tyto body jsme zažili velmi z první ruky … a jsem si jistý, že v příštích letech budeme moci přidat mnohem více porovnání sexu k tomuto seznamu!

Co si myslíte … je batoh jako sex?! Přidali byste do tohoto seznamu něco? Zanechte komentář níže!

Zřeknutí se odpovědnosti: Kozy na silnici jsou partnerem Amazonu a také přidružením pro některé další maloobchodníky. To naznačuje, že provádíme provize, pokud kliknete na odkazy na našem blogu a nakupujete od těchto prodejců.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post THE joy OF traveling AS A couple
Next post Inflow Travel Summit: Jdeme do Istanbulu – připojte se k nám!