Inflow Travel Summit: Jdeme do Istanbulu – připojte se k nám!

Tato konference byla naplánována na listopad 2016, ale byla odložena do 18. dubna 2017. Budeme se zúčastnit v dubnu a doufáme, že se tam uvidíme!

Ze všech měst, na kterých jsme byli v našich 7 letech cestování, se Istanbul stále řadí jako na jeden z našich oblíbených. S ozdobnými mešity tečkovanými městem, řeka Bosphorus, která dělí Istanbul na 2 kontinenty, extrémně chutná kuchyně a přivítací lidi, co nemiluje o této kulturně rozmanité, vzrušující cíl?!

Byli jsme v Istanbulu dvakrát, s naší nedávnou cestou letos v únoru. Pokud jste sledovali naše cesty po střední a východní Evropě, budete vědět, že jsme byli pozváni nejen k účasti, ale také mluvit na Světovém turistickém fóru (což byla čest, ale extrémně nervózní!).

Jednalo se o shromáždění mezinárodních vlivů a lidí ze všech oblastí cestovního ruchu. Akce byla kritickým okamžikem naší kariéry blogování, protože to byl náš první veřejně mluvící koncert a my jsme se dokázali spojit s různými bloggery – mnoho z nich jsme už roky hledali.

Navázali jsme solidní přátelství, hodně jsme se dozvěděli o tomto odvětví a navázali také několik profesionálních spojení.

Istanbul … znovu!

Letos v dubnu budeme znovu do Istanbulu. Tentokrát se však nezúčastníme světového fóra cestovního ruchu. Místo toho jsme byli pozváni na summit Inflow Travel.

Summit je 100% zaměřen na online ovlivňovatele. Setkáme se mnohem více bloggerů a ikon sociálních médií, představíme se značkám, znovu se spojíme s přáteli a učíme se od některých z nejlepších v oboru.

Proč se zúčastnit summitu na přílivové cestování?

Inflow ví, co hledáme na konferenci, a jsem si jistý, že budou skvělé v kombinaci profesionality s bezplatnou mentalitou online ovlivňovače. Toto je událost, na kterou se velmi těšíme!

Cílem Summitu je propojit značky s bloggery v jedinečném, neformálním prostředí. Během konference se my (vy!) budeme moci setkat s potenciálními sponzory a doufejme, že s nimi vytvoříme partnerství. Během dne proběhnou rychlostní datovací sezení a v noci bude šance chatovat v mnohem více neznámějším nastavení nápojů.

Nejde však jen o nalezení sponzorů a vypracování marketingových obchodů, budou existovat hlavní řečníci, kteří budou mluvit o všech aspektech společnosti – jak zajistit, aby vaše značka vynikla, jak vydělat peníze online a jak se stát vrcholem Blogger / Influencer.

Těšíme se, až uslyšíme rozhovory od slavného Instagrammera Murada Osmanna (4,4 milionu následovníků!), Top Canadian Bloggers The Planet D a samozřejmě našeho přítele (a důvod, proč jsme zahájili cestovní blog), Johnny Ward of Onestep4ward .

Na summitu Inflow budou mluvit bloggerové, fotografové, novináři, filmaři a odborníci na sociální média.

Těšíme se, až uslyšíme Johnnyho řeč na přítokovém summitu!
Data, náklady a inkluze

Konference trvá dva celé dny 18. a 19. dubna. 19 .. Existují různé typy vstupenek, které si můžete koupit – záleží jen na tom, odkud budete létat.

Podívejte se na mezinárodní balíčky:

Pokud se nacházíte v Turecku, ceny vstupenek se pohybují od 200 do 400 USD.

Turecké letecké společnosti a Swissotel jsou dva z sponzorů summitu, a proto jsou ceny tak nízké. Nemůžu uvěřit, že za pouhých 750 $ můžete létat návratem z Evropy a částí Asie, strávit 3 noci na krásném 5* Swissotel, zúčastnit se dvoudenní konference, mít všechna jídla, jít na večírky a potěšit v a Speciální slavnostní večeře!

Toto je pozoruhodná dohoda.

Kliknutím sem zakoupíte lístky.

Doufáme, že se k nám připojíte v Istanbulu! Chcete -li se dozvědět mnohem více o přílivovém summitu, podívejte se na jejich stránky zde a sledujte hashtag #ITS17 na Twitteru.

Jako tento příspěvek? Připnout!

Zřeknutí se odpovědnosti: Kozy na silnici jsou spolupracovníkem Amazonu a také přidruženým společností pro některé další maloobchodníky. To znamená, že vyděláváme provize, pokud kliknete na odkazy na náš blog a nakupujete od těchto maloobchodníků.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 7 důvodů, proč je batoh jako sex
Next post 5 Must-See Wineries in lovely British Columbia