Mluvíme na Kubě a páry cestují s našimi potravinovými dobrodružstvími

, které vždy rádi slyšíme od lidí, kteří rádi cestují. A když tito lidé – stejně jako my – cestují spolu s tím, který milují, jsme ještě více nadšeni. Mluvící cestování s podobnými Wanderers je jednou z našich oblíbených věcí.

Takže si dokážete představit, jak jsme se cítili, když nás Tiarra a Chris z našich potravinářských dobrodružství požádali, abychom byli na jejich podcastovém kanálu.

Chris a Tiarra jsou úžasný pár, kteří provozují své cestovní stránky z Denveru v Coloradu. Milují mluvit všechno cestující, všechno jídlo a samozřejmě trochu romantiky mezi tím.

A pokud hledáte nějaké horké místní tipy na Denver, nechte vám tyto lidi ukázat kolem jejich rodného města.

Od dubna 2018 zde Tiarra a Chris zde vydávají své konverzace na svých stránkách a můžete si poslouchat na telefonu zde. Jsou zde někteří fascinující lidé s inspirujícími příběhy o jejich cestách po celém světě. A s Chrisem a Tiarrou hostováním, zábava, vtipná a velmi poutavá konverzace. Plus jejich pes Koji je nejroztomilejší.

V roce 2014 jsme se rozhodli mluvit s Tiarrou a Chrisem o naší době na Kubě.

V epizodě jsme také sdíleli některé z našich tipů pro cestování s vaším partnerem a jak udržet váš vztah, když jste na silnici. Potenciál pro argumenty vždy trochu stoupá, že?

Nejzajímavější pro nás, abychom poslouchali zpět na podcastu, je nyní, že – od rozhovoru jsme se vrátili na Kubu. Změny za 4 roky mezi naší první návštěvou a naším návratem jsou ohromující.

Nejlepší zprávou je, že jídlo je mnohem lepší.

V rozhovoru naříkáme nevýrazným jídlem a nedostatkem dosahu na Kubě. Ale když jsme se tam vrátili, našli jsme všechno – doslova všechno – bylo lepší. Ve skutečnosti jsme neměli špatné jídlo, když jsme tam byli druhou dobu.

To nás přimělo k tomu, abychom tuto oficiální omluvu nabídli na Kubě.

A tady je odkaz na naši knihovnu o příbězích Kuby.

Doufáme, že se vám náš rozhovor líbí a přihlaste se k odběru Chrisa a Tiarra’s Channel Our Food Adventures zde.

Máte oblíbený cestovní podcast, který posloucháte? O jakém cíli byste mluvili, kdyby vás Tiarra a Chris měli pohovořit? Řekněte nám v komentářích níže!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Jak vytěžit maximum z festivalu Scone Equine, NSW
Next post 1 Tequila, 2 Tequila, 3 Tequila, Floor!