10 nejlepších věcí, které můžete dělat v Korsice ve Francii [s navrhovanými zájezdy]

, chcete vidět přitažlivost Corsiky ve Francii? Přečtěte si naše nápady níže o věcech, které můžete dělat v Korsice s navrhovanými zájezdy!

Foto Dušan Smetana na Unsplash
Korsica je horský středomořský ostrov ve Francii. Krátký výlet, požehnán hustými lesními a drsnými vrcholy, plážemi a pobřežními městy, nestačí k prozkoumání přitažlivosti tohoto regionu. Pokud hledáte klid s trochou dobrodružství a chcete zažít přitažlivost přírody ve své plné slávě, Corsica je místem, kde se má být! Přečtěte si náš krátký průvodce níže a znáte místa k návštěvě a co dělat v Korsice ve Francii.

Další články, které si můžete přečíst:

15 nejlepších věcí v Beziers ve Francii [s fotografiemi]

7 věcí v Paříži ve Francii

DIY Evropský cestovní průvodce: Pěkný, Francie

Cestovní nápady pro Itálii a Francii

Seznam nejlepších ubytoven na batůžkáři v Paříži ve Francii

Obsah

Seznam nejlepších věcí, které můžete dělat v Korsice, Francie1. Iles Lavezzi
2. Plage de Palombaggia
3. Gorges de la restonica
4. Iles sanguinaires
5. Plage de Tamaricciu
6. Přírodní rezervace skandoly
7. Musée de Bastia
8. Chapelle de Notre Dame de la Serra
9. Piscines Naturelles de cavu
10. Citadela

Kde zůstat v Korsice, Francebudget Hotel
Luxusní hotel

Jak jít do Korsiky ve Francii z Londýna

Seznam nejlepších věcí, které můžete dělat v Korsice ve Francii

1. Iles Lavezzi

Foto: Thomas McGowan CC By-Nd 2.0
Ostrovy Lavezzi jsou, když jste v regionu. Velkolepé místo, které by mělo trávit čas ven. Má tyrkysovou a krystalickou vodu, která zve na plavání mezi rybami, malý tip: Nezapomeňte si chléb přilákat ryby k vám, když jste ve vodě. Nezapomeňte také na parasol, klobouky a opalovací krém, protože na ostrově není žádný stín.

2. Plage de Palombaggia

Foto: Edwin Poon CC By-SA 2.0
Palombaggie, vysněná pláž s bílým pískem a křišťálově čistou vodou. Když jste tady, nenechte si ujít malou procházku na sousední pláž Tamaricciu. S malou stinnou průchodem a malou mezilehlou pláží s velkými skály a oblázky hladké je to malý ráj.

3. Gorges de la restonica

Foto: Ashley Basil CC od 2.0
Populární destinace pro cyklisty a turisty. V prostředí snů, daleko od veškerého shonu města, musíte zde očekávat nejlepší změnu scenérie. Cesta je však kvůli úzké cestě trochu náročná, ale všichni stojí za to. Jedno z nejkrásnějších míst v Korsice, nedotčená a divoká příroda, čisté vody a široké otevřené prostory.

4. Iles sanguinaires

Foto od Jeanbaptistému CC od 2.0
Když se snažíte najít místo, které můžete vzít, aby se vám nadechl, Iles Sanguinaires je místo k návštěvě. Jakmile tam budete, budete moci vidět ostrovy nebo ostrůvky. Západ slunce je bezpochyby nejlepší čas na návštěvu, je to idylické. Během večera se také doporučuje na večeři nebo drink v restauraci.

Navrhované turné: Z Ajaccio: Iles Sanguinaires a Ajaccio Gulf Boat Tour

5. Plage de Tamaricciu

Foto od Gianni CC by-SA 2.0
Tato pláž je skutečně nejúžasnější a méně navštěvovaná než Palombaggie. Voda tyrkysové modré je prostě neuvěřitelná a bílý písek, který je opravdu ohromující. Najdete také skálu na straně, která vám umožní vidět spoustu ryb s maskou šnorchlovou.

6. Přírodní rezervace skandoly

Foto: Paul Asman a Jill Lenoble CC od 2.0
Jeden nepřichází na Korsiku, aniž by se podíval na tuto rezervu, klasifikovaný jako místo světového dědictví UNESCO. Vynikající místo k vidění, když přijdete na Korsiku, nádherné horniny a velkolepé trhliny, je vše naprosto výjimečné. Jít sem je exkurze, kterou si pamatujete, protože odchod lze provést z několika míst v Korsice. Užijte si potěšení z úchvatných výhledů, které zažijete na vlastní oči.

Navrhovaná prohlídka: Corsica: Skandola a Girolata Boat Cruise z Porto

7. Musée de Bastia

Bývalý palác guvernérů, Muzeum Bastia se nachází v srdci Citadely. Používá kulturní trávení všech éry města. Toto je muzeum vzácné rozmanitosti, obrazů a soch ze všech dob. Existuje spousta různých objektů s jasnými vysvětleními, krátkými filmy a neuvěřitelným zobrazením sbírek. Exkurze v muzeu Bastia, která pokrývá historii města inteligentním způsobem, je skutečně nepřípustná.

8. Chapelle de Notre Dame de la Serra

Foto: Alh1 CC BY-ND 2.0
Notre Dame de la Serra používá nádherný pohled na Calvi v zálivu. Jen pár kroků k vyšplhání budete čelit nejkrásnějšímu panoramatu Calvi. Za vámi, zakotvený ke skále, je Notre-Dame de la Serra, patron Calvi, který sleduje.

9. Piscines Naturelles de cavu

Foto Robert Brands CC By-Nd 2.0
Velkolepé místo k objevování. Jděte na plavání, ale ne v bazénech, které se nacházejí poblíž restaurace, ale v řece, která se nachází po proudu. Tyto přírodní bazény jsou prostě zázrak pro oči. Barvanull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Kompletní seznam cestovních balíčků pro ženy
Next post Vaše nejjednodušší stresová rande v noci