Cincinnati na jaře: Butterfly Show na Krohn Conservatory

nadšenci motýlů by měli naplánovat roční migraci do Cincinnati, aby viděli každoroční přehlídku motýlů na Krohn Conservatory. Každý rok obsahuje nové téma; Obvykle témata předvádějí motýly z konkrétní země. Rok 2012 je „On Wings of Harmony: Motýli na světě“ a běží s 24. června.

Letošní styl byl ovlivněn světovými sborovými hrami 2012, které se konají v Cincinnati později v létě. (Věřím, že by tu bylo rozumné poznamenat, že navzdory tématu neexistuje rutinní překrývání mezi motýlovými show a také světovými sborovými hrami, takže pokud chcete viz oba.)

Vstup do konzervatoře Krohn je zdoben obřím motýlem vyrobeným z recyklovaných CD. CD se třpytí na slunci a způsobují ohromující efekt. Další radostné vzory a květiny obklopující budovu vytvářejí zábavu a také zvou vchod.

Musíte jít a také opustit showroom se sadou dvojitých dveří, která působí jako motýlí bezpečnostní systém, aby se zabránilo jakémukoli typu okřídlených tvorů v úniku. Vynoříte se z dvojitých dveří do showroomu, která je naprosto nádherná oáza brilantně zbarvených květin zvýrazněných výstavními vzory, které zahrnují hliníkovou glóbus, který je upraven látkou. Dokončením dotyku tohoto již radostného prostoru je přidání nespočetných motýlů volně se třepotají.

Kde zůstat

Najděte ubytování vhodné pro rodinu v Cincinnati v Ohiu od tradičních hotelů po osobní dovolenou s pobytem22.com:

Když zaplatíte vstup, máte malou kartu s obrázkem květiny, která vám pomůže chytit motýla. Indikace na jedné zdi vám pomohou určit různé typy motýlů a také najít jejich kontinent původu. Zatímco některé typy se zdají být sociální než jiné, je jednoduché v oblasti obávat řadu různých druhů motýlů po místnosti.

Jednou z oblíbených rodin je Blue Morpho, který pochází v Jižní Americe a může mít rozpětí rozpětí až sedm palců. Ze strany opravdu vypadají poněkud fádní s jejich hnědým zbarvením, ale když se otevřou, můžete vidět jejich třpytivá azurová křídla. Naštěstí jsou to jednoduché v oblasti v showroomu.

Z této fotografie můžete také vidět (většina) mladých lidí, jako jsou motýli. Na tuto show jsme byli mnohokrát dříve a někdy uvidíme mladíka, který objevuje tato jemná stvoření děsivá a také zakřičí, když na něj přistane, ale většina mladých je fascinována a okamžitě skočí do úkolu pokusit se ho chytit. Stejně jako na rozdíl od některých atrakcí pro domácnost je motýlí show přijímána dětmi všech věkových skupin i pohlaví. Všimli jsme si dospívajících, kteří byli stejně nadšení jako malé děti, které jsme viděli.

Vrcholem naší vidět byla interakce papírového draka motýla s mojí nejstarší dcerou. Když ji chytil, položila ji na košili na obrázek. Motýl se pak rozhodl projít košili. Stále to pokračovalo, stejně jako si všimla její vlasy. Kdo potřebuje luky nebo čelenky, když máte něco tak nádherného visícího ve vlasech? Motýl pokračoval na čele, než nakonec odletěl.

Kromě předváděcí místnosti Butterfly má společnost Krohn Conservatory také programování dětí a další speciální akce. Jeden prostor je nastaven pro mladé lidi, kteří rádi zbarví, aby mohli produkovat své vlastní typy motýlů s jedinečnou kombinací barev. Showroom Butterfly je jen jedním z prostorů, které můžete vidět na konzervatoři Krohn. Mezi další prostory patří poušť, deštný prales, orchideje a bonsai, které vás okamžitě dodávají do jiných částí světa.

Přehlídka motýlů na konzervatoři Krohn

1501 Eden Park Dr.
Cincinnati, OH 45205
Otevřeno denně, 21. dubna – 24. června, 10:00 – 17:00
6 $ dospělí; Senioři 5 $; $ 4 děti; 4, stejně jako pod jsou zdarma
Rodinné balíčky jsou rovněž nabízeny za 20 $ (zahrnuje vstup pro 2 dospělé a až 6 dětí)

www.butterflyshow.com

Dnešní publikování host je hrdě dáno od Cincinnati Mom a Road Tripper Terri Weeks:

Terri Weeks je spisovatel cestování domácnosti v Cincinnati. Její domácnost je na cíl, aby viděla všech 50 specifikací do doby, kdy její mladíci absolvují střední školu. Blogy o cestování domácnosti v USA na www.travel50stateswithkids.com. Terri je také regionálním cestovním guruem v Cincinnati a je spoluautorem dobrodružství kolem Cincinnati: Průvodce rodiči k jedinečným a nezapomenutelným místům, kde se můžete podívat se svými dětmi. www.adventuresAroundCincinnati.com. Rovněž je editorkou Cincinnati na adrese www.wanderingeducators.com.

Příbuzný

Lepší než dinosauři … motýli, tarantule a šváby lákají rodiny, které na dovolené vybírají hmyz přes dinosaury. Bugs nemají skromné ​​zuby, které jedí, ale anonull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 10 důvodů, proč byste měli cestovat na Balkáně
Next post Mardi Gras v Houmě, Louisiana