10 návrhů, jak cestovat s kojencem

Když jsem se oženil se svým dánským manželem, jsem věděl, že cestování bude součástí dohody. Společně jsme cestovali do několika zemí v Asii, a proto bylo nevyhnutelné, že po naší svatbě také cestujeme a když máme vlastní malou rodinu. A my jsme to určitě udělali!

Náš první mezinárodní let s naší dcerou bylo, když jí bylo pouhých pět měsíců. Myšlenka, že byla v tranzitu s dítětem po dobu 30 hodin, mě vyděsila a to je lehce. 30hodinová doba tranzitu zahrnovala doba čekání letu, mezipřistání (10 hodin v Dubaji), výlet na letiště az letiště a celých devět yardů. Tato cesta byla delší, než když jsem poprvé cestoval do Dánska, protože jsme se rozhodli vyzkoušet jinou leteckou společnost. Nebyl to náš první výlet letadla s dítětem, protože jsme cestovali domácí, když jí bylo jen 2 měsíce, ale 2hodinový let nelze porovnat s 8 hodinami mnohem méně o 30 hodin. Můžete se vsadit, že jsem udělal veškeré čtení, které mohu, abych mě vybavil, abych přežil výlet, a já jsem vedl rozhovor se všemi svými přáteli z mámy, pokud mají návrhy nebo dokonce hackes ke sdílení.

Takže tady jsem, píšu tento článek, který si přeji pomoci úzkostné mamince s 10 z nejlepších návrhů, které jsem shromáždil prostřednictvím své vlastní zkušenosti, od jiných maminek nebo prostřednictvím svého online výzkumu. Uvědomte si, že to, co pro nás fungovalo, pro vás nemusí fungovat, ale vím, že níže uvedené návrhy by měly být opatrně přijímány a vím, že potřeby vašeho dítěte se mohou lišit od potřeb dítěte, které sedí vedle vašeho sedadla letadla.

Cestování se svými malými v závěsu může být skličující vyhlídka, zejména na letech na dlouhou vzdálenost nebo pokud byl váš let zpožděn nebo zrušen! Koneckonců, je tu jen něco o omezení na jeden malý prostor po dobu několika hodin, který naplňuje i ty nejkonkurenční rodiče strachem!

Dobrou zprávou je, že pokud byl váš let zpožděn nebo zrušen, můžete mít nárok na kompenzaci zpoždění letu, takže nezapomeňte zkontrolovat, zda jste způsobilí!

Ale pamatujte, že jste nabídli, že jste připraveni se vším, co potřebujete, abyste udrželi své malého šťastného, ​​obsahu a pobavení, létání se svým dítětem nebo batoletem nemusí být noční můrou, kterou jste si představovali, i když byl váš let zpožděn nebo zrušen.

Obsah

1. Plány nejsou nic; Plánování je všechno.
2. Proveďte svůj výzkum.
3. Pečlivě sbalte pro své dítě a vás.
4. Spravujte svůj čas efektivně.
5. Přiveďte preferované hračky nebo polštář svého dítěte.
6. Vztah a přistání
7. Bojujte s lagem tryska.
8. Upravte své myšlení.
9. Přiměřeně oblékněte své dítě.
10. Očkovejte své dítě.
O spisovateli

1. Plány nejsou nic; Plánování je všechno.

Výše uvedený citát je můj oblíbený citát napsaný Dwightem D. Eisenhowerem a snažím se to ve svém životě aplikovat, zejména poté, co jsem porodil svou dceru. Vzhledem k „maminkovému mozku“ (jsem si jist, že k tomu může být mnoho maminek), plánování je opravdu na svém seznamu. Také jsem se ujistil, že plány napíšu na kus papíru, takže by pro mě bylo jednodušší vzpomenout si, co jsem napsal. Upřímně si myslím, že je jednodušší zapomenout na seznam, pokud jej zadáte a tisknete. Samozřejmě, když se týká plánování a udržování vašeho seznamu, vždy udělejte to, co je pro vás jednodušší a mnohem pohodlnější. Je samozřejmé, že jeho psaní na kus papíru není tvrdé a rychlé pravidlo. Nyní vám mohu s přesvědčením říci, že když cestujete a máte dítě, nemůžete se jen spoléhat na „křídlové“ věci. Když cestujete s kojencem, nezapomeňte si také zarezervovat lístek a svůj maličký. Ano, musí platit, i když ještě nebudou obsadit místo. Zapište si své itineráře a ujistěte se, že místa, která navštívíte, jsou přátelská k dítěti. Zkontrolujte počasí a naplánujte, jaké oblečení přinést. Pokud je váha zavazadel problémem, nezapomeňte si přinést několik oblečení, které by se v sezóně vyhovovalo, a pak jen nakupujete, až se dostanete do cíle. Pokud se vaše dítě nekrmí, nezapomeňte přinést dostatek mléka pro jeho spotřebu. Musel jsem přinést několik dalších kopeček vzorce, abych se ujistil, že moje dítě nebude hladovět jen v případě, že bude náš let zpožděn. Získání z místa na místo pro nás nebylo velkým hlediskem, protože jsme měli na cíli, ale pokud budete používat veřejnou dopravu, nezapomeňte jej také zahrnout do svých plánů. Pokud jsem to ještě nevystresoval – plánování je všechno!

2. Proveďte svůj výzkum.

Provádění vašeho výzkumu a plánování jde ruku v ruce, a tak o tom přidávám další položku. Jak jsem diskutoval výše, už to nemůžete jen křídlit, když máte dítě. Dítě změní všechno – dokonce i množství věcí, které přinášíte, čas, který za něco uděláte, a dokonce i místa, která uvidíte, a co dělat. Nemůžete naplánovat aktivitu horolezectví, když máte dítě v závěsu, že? Kupte si čas letu, který by vyhovoval hodinám spánku vašeho dítěte. Náš let opustil Manilu ve 12 půlnoci a to bylo ideální býtnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 9 Nejlepší potápěčské výlety v Indonésii [od rozpočtu na luxusní lodě]
Next post Americká služba národního parku se otočí 99!