5 Inovativní geocaching kontejnery

Jak naše geocaching cesta pokračuje, jsem vždy potěšen inovativními nádobami na mezipaměť, se kterými lidé přicházejí.

Nastavení na mém původním příspěvku, 10 odlišných geocachingových kontejnerů, právě zde je pět mnohem více, které získalo jeden z mých preferovaných bodů:

Mezipaměť magnetu

Vidíš to? Tip pro tuto magnetickou kůži byl 62092; Objevil jsem pevně připoutaný k publikování lampy někde v Idahu. Protože pak jsem objevil několik mnohem více indikačních mezipaměti; Není to magnetické, ale visící na plotu řetězu). Věřím, že oba typy jsou vhodné pro městské kůry. Technika s tímto typem kontejneru je schopnost udržovat knihu deníků plochou i suchou. Je zřejmé, že si budete vyžadovat vlastní čmáraní.

Mezipaměť zámku kol

Další vhodný metropolitní kontejner jsem objevil tento zámek na kole někde v Oregonu. Přišel jsem na zvláštní nápovědu pro tříciferný kód. Jak můžete vidět z fotografie, existuje skutečně pouze prostor pro malý list protokolu a možná i pro Pathtag.

Mezipaměť poezie

Mezi linie prózy na tomto poezie poezie leží mikro mezipaměť. Objevil jsem tuto inovativní skrýt v domě Oregonského festivalu Shakespeare; Mohu navrhnout trochu geo-haiku na Ye ‘Olde Log Book?

Travnatá kamufláž

Objevil jsem tento odborně maskovaný kontejner zastrčený uvnitř Salal Shrubbery poblíž Oregonského pobřeží. Čekal jsem, že z větve visí bizonskou trubici, takže mě plastový trávník trochu hodil z cesty. Naštěstí moje děti objevily blízké hřiště, zatímco jsem pokračoval v lovu.

Užitečná mezipaměť

Objevil jsem tuto falešnou užitkovou mezipaměť za muzeem ve státě Wyoming. Ekologická nálepka s ekologickou známkou je trochu „X-značky na místě“, avšak však zjistí, jak přesně odhalit knihu protokolu, vyžaduje trochu experimentování. Pokud mi paměť správně slouží, je tento kontejner obrovský k tomu, aby se stal hybridem v položce. (Viz výše uvedený obrázek.)

Šťastné ukládání do mezipaměti!

Pin na pozdější:

Příbuzný

10 odlišných geocachingových kontejnerů začalo geocaching v květnu 2010. Protože jsem v té době přihlásil nálezy v pěti zemích na čtyřech kontinentech i ve 32 z 50 států. Když geocache, začnete hledat typická témata mezi kontejnery (bizonové trubice, 35mm filmové kanystry, magnetické základní držáky) a skrytí skvrny (uvnitř…
9. listopadu 2015 v „Geocaching“

Geocaching Mega Event, West Bend Cache Ba $ hliving těsně přes hodinu od West Bend, Wisconsin, Geocaching Capitol z Midwest ™, geocaching ráj je ve skutečnosti na našem dvoře. S více než 800 registrovanými kontejnery geocache skrytých v okruhu 15 mil od centra města je West Bend úžasnou oblastí pro vyzkoušení sportu nebo…
28. srpna 2011 v „Geocaching“

Výlet do původního geocacheif jste Geocacher, chápete, že objevování původní mezipaměti pocty skrýše (GCGV0P) je jako svatý grál geocachingu. Zde je výňatek z popisu mezipaměti: 3. května 2000 byl v této extrémně oblasti Dave Ulmer nejlépe postaven kbelík s pěti galonu, který se skládal z DeLorme Topo USA,…
30. května 2015 v „Geocaching“

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 11 reasons WHY I like THAILAND (AND WHY YOU requirement TO VISIT)
Next post White Water Rafting in Davao, Philippines