Nejlepší koncepty pro vycpávání, které kampaň putuje

V závislosti na tom, kde žijete, nemusíte věřit v kempování kolem svátků. Když se sníh dostane na koleno vysoko, naše domácnost má tendenci se potýkat s náklady na noc venku. Pokud však máte v rodině táborník, znamená to, že vám chybí zlatý důl nápadů. Zde je krátký výpis nějakého vynikajícího vybavení pro vaše dobrodružství v domácnosti. Několik z toho je pro děti; některé pro dospělé. Naším jediným pokynem bylo objevit vynikající dárky, které by se ve formě ve formě jumbo sváteční ponožky.

Šikovní noční majáky

Táborníci, kteří byli poprvé představeni, aby vedli lovce zpět ke svým žaluzie ve tmě, aniž by vystrašili hru, začali objevovat četné využití pro Timbuktekovy firebugs. Tato malá LED světla jsou citlivá na světlo a také se zapnou, když ztmavne. Nechte jeden blízko vchodu do vašeho tábora, stejně jako ho budete moci dodržovat zpět od půlnočního běhu do přítoku. Ještě mnohem lépe nechte cestu světel na pole blízkého a v noci vycházejte na hvězdu, aniž byste byli oslepeni na 20 a více minut po oslnění baterky i lucerny. Balíček šesti (pět ekologických a jednou červených) zahrnuje 12 baterií. Mohou být přilepeni na stromě připojeným kolíkem nebo připnutím na větev aligátorovým klipem. ($ 24)

Udržovat to světlo (dostat to? Světlo?)

Děti mají rádi kempingové vybavení stejně jako maminka i táta. Nechte ty mladší nadšené vlastním kempovacím světlem. Lampa Lego Head je zábavná možnost, stejně jako proto, že je hands-free, tráví více času sledováním, kam jdou, a méně času snahou vyzařovat baterku v očích svého bratra. LED žárovka se nachází ve spodní části nohy Lego chlapa a může být nasměrována a také dolů (pohyby nohou, vidíte). Pokud vidíte jejich web, vytvořené vizemi hry, také objevíte baterku LEGO ručně a také rutinní baterii napájenou baterii (telefonicky to nazývají „pochodeň“). (Pod 15 $)

Perfektní dárek pro převodovku

Když jsem byl dítě, jedním z největších Vánoc byl nůž švýcarské armády, stejně jako od té doby, co jsem nevyhnutelně ztratil každý, dostal jsem v průběhu let několik. Časy se změnily. Švýcarský armádní nůž je stále klasikou, ale táborníci v těchto dnech objevili náhradu v nástroji Leatherman. Ve skutečnosti je dnes Leatherman, který držím ve své smečce, téměř 20 let a také vypadá poněkud datovaný vedle nového kosteroolu Leatherman. Lehčí a také ergonomičtější než originál, čepel na kosteroolu může být otevřen, aniž by celý nástroj nekopoval. Nemusí to zahrnovat lžíci, stejně jako plastové párátko, a také to může být o něco dražší než většina produktů na tomto seznamu, ale to budou tradiční lidé, na paměti 30 let. (Kolem 50 $)

Jak vylepšujete hůl?

Už vás nebaví pokusit se na konec hůlky napěchovat chladné párky v rohlíku? Touha jste nemuseli čekat na někoho, aby zvedl bod tenký pro vaše křehké marshmallows? Nebo ještě horší je, že jste měli dostatek dlouhých pečených vidliček, které nemají spíše ve formě v jakémkoli typu vašich kempingových košů? V souladu se stylem (tj. Dary, které jsou dostačující k tvaru v punčochách), předložím k vašemu zvážení jeden z nejvhodnějších nástrojů pro vaření v táboře, které najdete – Grandpovy Fireforky. Dokážu téměř ujistit, že vzhled, který získáte, když je vytáhnou z ponožky, nebude těmi, které zaznamenáte pro zápisník. Místo toho jejich výrazy pravděpodobně řeknou: „Huh? Poskytl jsi mi drát? “ Tyto dráty však na konci jakéhokoli typu typu typu typu typu, stejně jako máte okamžité vidlice. Kladké pro výrobu s’mores i robustních dostatečných k pečení ryb, a hasičské ryby hodnotí téměř nic a mohou jít kamkoli. Podnikání, které tyto způsobuje, také nabízí jedinečný SPORK – jediný, který jsem viděl, který má celkovou vidličku i lžíci plus špičku. (Pod 5 $)

Ach ne! Ponožky?

Dávat lidem ponožky na Vánoce dostane špatný rap. Upřímně řečeno, přeji si, abych každý rok dostal ponožky Smartwool (eh-hem, nápověda?). Pro lidi, kteří mají rádi venku, je jen málo ponožek tak pohodlných. Smartwool ponožky mají na špičce elastizovaný oblouk a žádný rušivý šev. Podnikání nabízí celé řady pro různé činnosti. Upřednostňuji lehkou turistiku pro každodenní, ale v chladnějším povětrnostním stavu je turistika střední hmotnosti trik. Tyto ponožky jsou takové léčby, že když cestujeme, budeme běžně využívat naše „zábavné peníze“ na nákup páru. ($ 25+)

Pomozte jim získat jejich ložiska

GPS přijímače jsou v těchto dnech populární. Stejně jako když mohou být vynikající pro geocaching, všichni profesionálové uvádějí, že když jste na cestě GPS, je zbytečné, pokud nepochopíte základy Orienteeringu. Stejně jako neexistuje mnohem lepší metoda, jak získat držadlo na navigaci Backwoods, než objevit k využití kompasu. Osobně se mi líbí companull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 28 věcí, které jsem se dozvěděl o životě, lásce, stejně jako o štěstí
Next post Po minulém týdnu do Melbourne se Christina vrátila na silnici na další vlasové odysey se Samsungem a Optusem – tentokrát v Brisbane, návštěva Brisbane, lekce Paella a příběh Harborside