Kniha MR a paní Romance Mixed Drink Book

, kolik zábavy byly naše 30 smíšených nápojů za 30denní výzvu? Né vážně. Ptám se, protože si nepamatuji.

Jen si dělám srandu. Byla to hodně zábavy, stejně jako paní Romance, stejně jako jsem se hodně naučil o spolupráci tak pečlivě na tomto projektu.

Konečný výsledek – naše kniha „Jak uspořádat nejlepší smíšené nápojové párty“ – je trochu vítěz, dokonce i já dělám tak sám. Zde si můžete vyzvednout kopii z MRANDMRSRomance.com, nebo můžete kliknout níže a stáhnout knihu nyní za pouhých 9,99 $!

Na jeho nádherných online stránkách objevíte smíšené nápoje, které jsme vytvořili, a také „testovali“ za poslední měsíc s velkým množstvím dalšího nikdy předcházejícího obsahu. Nemohli jsme si pomoci a také jsme přidali dalších 7 smíšených nápojů, na které byste se mohli potěšit (určitě jsme to udělali!).

Rovněž objevíte naše nápady a doporučení, jak přesně se připravit a pořádat smíšenou nápojovou párty. Všechno je založeno na našich zkušenostech jako držení spousty skvělé noci v barové romantice s naší domácností i přáteli.

Jak uspořádat nejlepší oslavu smíšeného nápoje je ebook PDF, kterou si budete moci stáhnout do počítače, telefonu nebo tabletu a také vás baví celé hodiny.

Zejména budete milovat:

Naše podváděcí list pro možnosti alkoholu, pokud vaše zásoby běží nízko

Naše deset nejlepších nápadů na fantastický smíšený nápoj

a programu Dvoustránková šíření každého ze smíšených nápojů, které jsme představovali (plus ještě další 7).

Paní Romance vyfotografovala krok za krokem fotografií každého nápoje. Každý nápoj má: seznam komponent, technika a variace nápoje. Koktejl je trochu historie, rysy a to, co chutná, stejně jako kdy je nejlepší pít.

Chápeme, že se vám bude líbit, jak přesně uspořádat nejlepší smíšený nápojový párty, protože se nám to také líbí!

Obrázek paní Romance.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Americká služba národního parku se otočí 99!
Next post Top 10: Dýňové náplasti a podzimní farmy v jižním Wisconsinu