Top 10: Dýňové náplasti a podzimní farmy v jižním Wisconsinu

všech ročních období, podzim je můj oblíbený. Když jsme žili ve Wisconsinu, potěšili jsme výběr jablek, pití moštu a řezbářských dýní všech tvarů a velikostí.

Mnoho farem na jihu Wisconsinu se opravdu dostane do ducha cestovního ruchu a přeměňuje své pracovní farmy na hřiště s kukuřičnými bludinami, mazlící zoo a hry na trávníku – tento seznam představuje místa, která jsou relativně levná, pojme se děti a nabízejí různé způsoby způsobů Vytváření vzpomínek se svými rodinami.

Doufáme, že souhlasíte:

Elegantní farmář (Mukwanago)

Webová stránka:

Elegantní farmář je možná mnoho známých svým domácím jablečným koláčem pečeným v papírovém sáčku. Rodiny s rodinami s mladšími dětmi se nacházejí v Mukwanogu, potěší sezónní hospodářská zvířata, jízdy na vozíku a vlaky Santa. Navštivte stylové farmářské víkendy v září a říjnu na festivalu podzimního farmy pro sběr dýně a jablek, jablečný mošt, seno a karamelová jablka.

Waldvogels Pumpkin Farm (Beaver Dam)

Webová stránka:

Waldvogels Pumpkin Farm Farm se nachází v krásném Beaver Dam poblíž horicon Marsh National Wildlife Refuge. Rodina vlastnila a provozovala více než 30 let, návštěvníci potěší 25 aktivit za cenu přijetí; To zahrnuje seno na dýňovou náplast, kukuřičné bludiště, zemědělský vlak, lookoutskou věž, mini-golf a obrovský skluzavka důlních šachty (pokud plánujete navštívit mnohem více než jednou, sezónní průsmyk může mít lepší finanční smysl).

Green Meadows Petting Farm (Waterford)

Webová stránka:

Green Meadows Petting Farm, která se nachází mezi městy East Troy a Waterford, je ideální pro skupiny, exkurze a výlety s celou rodinou. Interakce s hospodářskými zvířaty je podporována a personál farmy je umístěn kolem areálu, aby odpovídal na otázky a zaručil bezpečnost zvířat a hostů. Děti budou potěšit hry na trávníky, jízdy na ponících, „Kitty Farm“ a Hayride na záda 40.

Schusters Playtime Farm (Deerfield)

Webová stránka:

F Denní návštěvníci se potěší z kukuřičného dělu, kukuřičné jámy a kukuřičného bludiště (mimo jiné aktivity, které nezahrnují kukuřici). Starší děti mohou milovat strašidelný les a oheň, jakmile slunce zapadá na den.

Busy Barn Adventure Farm (Fort Atkinson)

Webová stránka:

Podobně jako ostatní Adventure F Vezměte sino na dýňovou náplast, mléko Holly Holstein, podívejte se na loutkovou show, naučte se v bludišti nějaké kukuřičné trivia nebo se rozhodněte pro závod v kol z křečka.

Treinen Farm (Lodi)

Webová stránka:

Treinen Farm v Lodi je domovem mnoha oceněných kukuřičných bludiště ve Wisconsinu. Potěšení z jízdy na 13-akrovou dýňovou náplast na koňském seno, navštivte dýňovou péči o dýně a vypusťte tykve do rybníka pomocí dýňového praku. Mladší děti budou chtít hrát na hřišti Tractor Tire Playground, mazlit kuřátko, skočit do „Corny Fun House“ a jezdit na pedálových vozících. Pokud dorazíte později během dne, nechte čas na potěšení v nočním ohně.

PECKS FARM TRH (Spring Green)

Webová stránka:

Pecks přidává k výběru sezónních produktů prodaných z trhu s roadside farm a sídlí zcela zdarma mazlíčky s jeleny, potkaními prasatami, prasečími kozami, zajíčci a dalšími. Děti jsou vítány, aby se potěšily v úplně zdarma hřišti a odrazovém domě; Vstupenky se prodávají pro vozy tažený koňmi a projížďky. Pecks také obsahuje strašidelný dům a kukuřičné bludiště a místa pro rodiny, aby se mohly grilovat a potěšit v pikniku na konci sezóny.

Mayr Family Farm (de Forest)

Webová stránka:

Obzvláště ekonomická destinace, Mayr Family Farm v DeForestu je docela batole a mladé (er) pro děti. Rodiny mohou strávit den s pedálovými traktory, odrazovým domem, kachním rybníkem, slaměným bludištěm, hospodářskými zvířaty a dětskými hrami (kukuřičné bludiště, dýňová náplast, strašidelná bludiště a jízdy vozu jsou zažívány za další náklady). Každou sezónu výtěžek z jednoho celého víkendu je věnován místní charitě na počest Amandy Mae Mayr; Tato sezóna je 2-4 října pro čestný let Badger.

Eplegaarden (Fitchburg)

Webová stránka:

Eplegaarden ve Fitchburgu, přidává trochu norského vkusu do zážitku ze sběru Apple Apple. Hledejte kozy Billy, kočky, koně, ps, prase, ptáci a trolly. Eplegaarden, která tvrdí, že je „Da Apple Orchard Vit Da Norvegian Exposure“, je stará módní farma verze přemístění pomalejší než město DA. Půjčujte si vozy, které přenášejí dýně zpět do vašeho auta a také potěšení z malého trhu na produkci a místně vyrobená řemesla.

Apple Holler (StudVertant)

Webová stránka:

S barevnými malovanými značkami, bludišti, traktory a sezónním ovocem a zeleninou, které si můžete vybírat, jíst nebo vyřezávat, je Apple Holler k dispozici nejlépe z mezistátní koridoru I-94. Apple Holler poskytuje restauraci a večeři divadlo, kromě sadu a spoustyHry a aktivity s tématem dětí.

Příbuzný

Nejlepší dětská muzea ve Wisconsinbet mezi roky 2010 a 2015 jsem šel do téměř každého dětského muzea, veřejného muzea, historického muzea a objevovacího centra ve státě Wisconsin (s výjimkou dětského muzea Northwoodu v řece Eagle a relativně nové Dětské muzeum Wausau ve Wausau). Tento příběh je vyvrcholením …
6. února 2016 v „Midwest“

Wisconsini, úžasný dvůr ze skleněných vláken ve Spartě, se dozvěděl o Fast Corporation, když jsem zkoumal a psal novinový příběh o obrovském růžovém slona. Rychlý znamená sklola vlákna, zvířata, tvary a ochranné známky a společnost je jednou z hrstky společností v Americe specializujících se na přizpůsobené plísně ze skleněných vláken. Najdete najdete rychlou společnost ve venkovské Spartě, Wisconsin,…
4. září 2016 v „Epic Road Trips“

10 pozoruhodných míst ve Wisconsin, zatímco teď žiji v Pacifiku severozápadě, byl Wisconsin mým domovem na solidní desetiletí. Plazil jsem se kolem každého koutku mléčného stavu a vybral jsem deset mých oblíbených míst, kde jsem se s vámi podělil. V žádném konkrétním pořadí je zde 10 pozoruhodných míst ve Wisconsinu. 1.…
11. září 2015 v „Midwest“

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Kniha MR a paní Romance Mixed Drink Book
Next post 30 smíšených nápojů za 30 dní – 25. den: Po večeři Mint Mint Mixed Drink