AK Monthly Recap: Duben 2020

Adventurous Kate obsahuje přidružené odkazy. Pokud prostřednictvím těchto odkazů provedete nákup, získávám provizi bez dalších nákladů. Dík!

Sdílejte na Twitteru
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Pinterestu
Sdílejte na e -mail

Jsem to jen já, nebo se tento měsíc zrychlil? Březen 2020, měsíc, kdy se Coronavirus nesmírně zvýšil, byl nejdelší měsíc mého života. Vím, že to bylo také pro mnoho z vás. Pro srovnání, zdálo se, že duben probíhá za 10 dní.

Tento měsíc nejtěžší rozhodnutí mého života – zda zůstat v Mexico City nebo jít domů do Bostonu – dospělo k závěru. Opravdu nechci toto rozhodnutí vzdát, protože to bylo agonizující, ale mám pocit, že jsem teď mnohem méně stresovaný, než jsem byl na začátku měsíce.

Vím, že mám štěstí, že se věci tento měsíc nestaly na nejhorší – ne pro mě, ne pro svou rodinu. Pojďme to všechno rozbít.

Navštívené destinace

Mexico City, Mexiko
Čtení, Massachusetts, USA

Tato svátek v Mexico City byla obrovským vrcholem měsíce.
Hlavní body

Každý, koho miluji, je zdravý. Nikdo v mé rodině neměl Covid-19; Zatímco někteří z mých přátel mají, jsou v různých fázích zotavení. Upřímně řečeno, všechno ostatní tento měsíc ve srovnání s tím bledne a upřímně doufám, že tomu tak zůstane.

Zábavné a úspěšné start Patreon. Bylo to mnohem lépe, než jsem čekal. Více o tom níže.

Efektní večeře doma v Mexico City. Charlie a já jsme bohužel nejedli v Pujolu a Quintonilu, jak jsme plánovali, ale objevil speciální akci ve městě-čtyři špičkové restaurace spolupracovaly a vytvořily si ochutnávací menu pro více chovatelů, které si můžete užít doma!

Jídlo bylo tak dobré a byla tu spousta (stejně jako dvě vynikající lahve vína a překvapivá láhev tequily). Jedli jsme to na dvou jídlech. Burrata, ceviche, řepa s kozím sýrem, lososem, krtkem hovězího masa, tvarohový koláč, čokoládové lanýže…

Sledování stromu, jak se stahuje. V Massachusetts jsme měli větrnou bouři a jednou z obětí byl masivní stálezelený strom vedle. Padlo na náš plot; Máme šíleně štěstí, že to zmeškal dům. Jak již bylo řečeno, sledování stromu, jak se stahuje, řetězová a letá, se točí vzduchem z jeřábu, byla upřímně nejzajímavější akce, kterou sousedství za měsíce zaznamenalo. Přál jsem si, aby tam byli své malé bytovírci, kteří byli-bydlí; Milovali by to!

Jarní procházky. Krásné jarní počasí v Nové Anglii obvykle trvá asi týden, sendviče mezi měsíci pochmurnosti, takže si užívám kvetoucí stromy a slunce co nejvíce. Předtím jsem miloval naše procházky kolem Avenida Amsterdam v Mexico City.

Poté, co jsem se vrátil z Mexika, vzal jsem teplotu dvakrát denně dva týdny.
Výzvy

Absolutní nejistota této doby. Více než cokoli jiného, ​​hrůza této pandemie nic neví – kdy se věci otevřou, až se můj příjem vrátí, když hranice umožní projít cizincům. Až budeme mít vakcínu.

Bylo navíc obtížné být v Mexiku s Charlie, snažil se přijít na to, kdy odejít, a neustále se obávat, zda budou naše lety zrušeny a o tom, jak horší se to dostane. V době, kdy jsme odešli, už jsme nebyli schopni spolupracovat s potravinami, i když jsme odešli předtím, než se nemocnice přeplněné. Dostal jsem poslední polední let do Miami; Charlie dostal jeden z posledních letů do Evropy.

Nejhorší část je oddělena od mého vole a neví, kdy se budu moci vrátit do Prahy a zahájit proces získání české obchodní licence pro své podnikání. Česká republika se daří mnohem lépe než mnoho jiných zemí a pomalu se začínají znovu otevřít, ale zatím žádné slovo, kdy cizinci budou moci znovu vstoupit.

Události jsou zrušeny. včetně svatby dvou drahých přátel.

Létání domů z Mexico City do Bostonu. Byla to náročná a často děsivá cesta a celou dobu jsem se obával. Napsal jsem o tom na sociálních médiích a vzal jsem spoustu videoklipů, takže se video sestavím, jakmile se naučím, jak správně upravit video…

Přísně karanténa po dobu dvou týdnů. Přestože to neexistuje žádný zákon, který by to nařizoval, Massachusetts žádá lidi z domova, aby zůstali ve svém domě dva týdny po mezinárodním cestování a sledovali jejich příznaky. Nebylo to pro mě těžké (navzdory celému cestování, mohl bych být snadno poustevníkem), ale odříznutí z vnějšku bylo těžké. Mám hodně soucitu pro své přátele z NYC uvíznutí v jejich malých bytech.

Mozková mlha. Od té doby, co jsem se vrátil z Mexika, jsem pracoval velmi těžký čas. Nemohu se zaměřit na nic; Zahájení pracovního dne je tak těžké. Jsem k sobě laskavý a přijímám, že se jedná o účinek traumatu, ale doufám, že se brzy uvolní.

Sněžilo 18. dubna. Vážně! V dubnu občas sněží, ale nikdy tak pozdě !!

Více šedých vlasů. Tři nové na mé koruně, jednu přímo z mé strany. Jsem s tím v klidu. Už je nevytrhávat; oni jsounullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post AK Monthly Recap: Říjen 2021
Next post 15 Letní koncepty data, které budete opravdu chtít udělat