10 neuvěřitelných věcí, které můžete vystupovat v Bruselu v Belgii za den @VitItbrussels

Letní měsíce od června do srpna každý rok vidí hromadný exodus Evropanů opouštějící své země, aby cestovali do destinací daleko i blízko.

Poté, co jsme byli obyvateli Velké Británie po velkém počtu let, tento zvyk na nás i jako rodina vyřadila na pětidenní/čtyřměstskou prohlídku našich sousedů přes anglický kanál během prvního srpna tento rok.

Další články, které si můžete přečíst:

Věci, které mají hrát v gentálním, Belgii, stejně jako naše zkušenosti pobytu ve stylu B&B Logidenri

7 věcí, které můžete hrát v Bruselu, Belgie

7 neuvěřitelných věcí, které můžete hrát v Antverpách, Belgie @Wondwand

10 neuvěřitelných věcí, které můžete vystupovat v Bruselu, Belgie za den @visitbrussels

Průvodce prvním časovačem po Belgii- věci, které můžete vystupovat v Belguimu

Naším prvním přístavem telefonního hovoru byl Brusel, známý pro obchod i politiku, financování Belgie a dopad na Evropskou unii. Brusel, zastíněné více slavnějšími městy na kontinentu, jako je Londýn, Paříž i Řím, má více překvapení na rukávu jinak než jeho čokoláda zalévající ústy i vafle.

Existuje řada metod, jak se dostat do Bruselu z Londýna – vzduchem, vlakem, vozidlem nebo koučem (autobusem). Vybrali jsme si to posledně jmenované, i když časově náročné, protože to není jen to nákladově nejefektivnější, ale samotná cesta byla již dobrodružstvím. Takže v neobvykle teplém sobotním večeru a dvaceti minutách za jeho půl devíti dohodnutým odjezdem jsme opustili londýnskou trenérskou stanici Victoria na palubě plnohodnotného trenéra Megabus. Megabus je jedním z řady autobusových podniků nabízejících nízké náklady na cestování ve Velké Británii i do Evropy.

O dvě hodiny později jsme dorazili do přístavu Dover v Kentu, jihovýchodně od Anglie. Je to nejrušnější přístav na světě a nejbližší anglický přístav do Francie, kde cestující musí odstranit jak francouzské, tak britské hraniční kontroly. Nákladní automobily (nákladní automobily), vozidla všech tvarů a velikostí, stejně jako cestující, jsou obsluhovány trajekty při překročení anglického kanálu. Křížení trvalo 90 minut, než dosáhl přístavu Calais ve Francii, který je přímo spojen s Evropskou dálniční sítí.

Abychom zkrátili dlouhou cestu (zamýšlenou slovní hříčku), dorazili jsme do Bruselu v šest ráno, protože jsme se cítili jako zombie, když se spánek rozhodl skončit jako soupeř většinou minulou noc. Náš hotel byl skvělý 10-15 minut chůze od autobusového nádraží, ačkoliv check-in hostů nebylo až do tří odpoledne, bylo nám umožněno nechat naše batohy v bezrizikovém místě v hotelu. Stejně jako město stále spalo z hedonistických slavností předchozí noci a to, co máte, právě přichází nadšená domácnost připravená přivítat cokoli, co Brussels může nabídnout. Připojte se k nám, když se podíváme, a přesně zjistěte, jak přesně toto město nepřiměřeně rostlo z jeho skromných začátků k celosvětovému významu.

Související článek: Zkoumání Bruselu na den s @VitItbrussels

1. Velké místo

Naší první zastávkou byla tato nejdůležitější památka i cíl, místo světového dědictví UNESCO přemýšlelo o jednom z nejkrásnějších čtverců na světě. Je to historický, geografický i průmyslový kus Bruselu složený z radnice (Hôtel de Ville), gotické budovy a architektonické mistrovské dílo náměstí; Bread Home (Maison du Roi), který dochází k muzeu města Brusel, a také řada bohatých cechů. Domy cechu jsou budovy historicky využívané asociacemi Guy, které sdílejí přesně stejné zájmy, jako jsou prodejci nebo řemeslníci. Restaurace i obchody byly stále uzavřeny, takže jsme měli snídani zbývajících z minulé noci na terase pod širým nebem před jedním z do domů. Pohled i cokoli, co bylo skutečně velké i ohromující, kromě našeho jídla.

La Maison des Duc de Brabant (vlevo) je skupina šesti neoklasických cechových domů, zatímco Le Pigeon (vpravo) byl místo, kde francouzský romanopisec Victor Hugo žil během jeho exilu.
Po dobu pěti dnů v polovině srpna v každém ročním roce je náměstí pokryto obrovskou květinovou obrazovkou chápanou jako koberec květin (Tapis de Fleurs).

Velkolepý pohled na Grand Location v roce 2014 kobercem v květinách. (Zdroj fotografie: SmithsonianMag.com)

2. Mannekin Pis

Z Grand Place jsme šli vidět tuto světově proslulou bronzovou sochu nahého chlapce čůrat do povodí, která přitahuje velké davy na jakýkoli typ poskytnutého dne. Objevili jsme dvě skleněné pláště zajištěné v železných zábradlích obklopujících sochu, která obsahuje dodržování informací:

„Manneken-pis je součástí i pozemku kulturního dědictví v Bruselu a dnes jeden z nejlepších porozuměných značkám města spolu s atomiem a katedrálou Saint-Michel.

Bit Stanullnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Jak přežít předběžnou úzkostí
Next post Adventurous Kate jde birding v Portugalsku