GeoCaching jako zábava pro domácnost, která se věnuje Vacachen

díky pokrokům v satelitní technologii, sociálních médiích a aplikaci Groundspeak GeoCaching iPhone, jako je zábava pro domácnost. Ano, můžete se těšit na objevování všech mezipaměti ve vaší komunitě a dokonce i vyhledávání pokladů na jednodenní výlet. A co geocaching jako důvod k tomu, aby si vzala dovolenou? Na silničních výletech pro rodiny se telefonujeme na Vacachen ™.

Představujeme střediska, festivaly, specifikujte parky a dokonce i celý města, která vytvořila zážitek z geocachingu jako metodu, jak skutečně zkontrolovat jejich krk lesů; Náš nejnovější sloupec bude fungovat nové koncepty Vacachen, když je odhalíme. Přidejte komentář, pokud pochopíte jeden, který jsme zmeškali (žádné spoilery, prosím). TFTC!

Chaminade Resort & Spa
Chaminade Resort & Health Club sedí na 300 akrech Rolling Hills a na rozmanitém terénu v pohoří Santa Cruz, s panoramatickým výhledem na záliv Monterey a poskytuje mu vhodnou oblast a také pro geocaching dobrodružství. Geocaching pro domácnosti Chaminade Resort & Spa pro domácnosti má 17 mezipaměti na obytné nemovitosti v inkluzivním vyhledávání, které začíná domácnostmi, které získávají brožuru, která poskytuje náznaky do vedení domácností k dalším mezipaměti, které jsou dobře rozlišené a skryté kolem 100 akrů kolem 100 hektarů majetku. Domácnosti, které zůstávají v Chaminade, si mohou vybrat balíček pro zkušenosti s domácími zážitky. Bundle Geocaching nabízený pro domácnosti zahrnuje nájem z následujících: až 4 zařízení GPS, náznaky brožur, pokyny pro geocachingový zážitek a hodiny zábavy, což má za následek extrémně nezapomenutelný zážitek.

Star-Spangled Banner Geocaching Trail

Cesta Geocaching Banner Spangled Banner spojuje mnohem více než 35 míst s válkou z roku 1812 v oblasti Chesapeake Bay v Marylandu ve Virginii a Washingtonu, DC. GeoTrail je sponzorován Good Friends of Chesapeake Gateways a také Maryland Geocaching Society s podporou národního parku spravovaného Star-Spangled Banner National Historic Path kromě Groundspeak, Inc. GeoTrail má mnohem více než 4500. Regionální i ne-lokální vidění ze všech věkových skupin, s vysoce populární mincí udělenou Cachersovi, kteří vidí 20 nebo mnohem více webů.

Minnesota zadejte parky Geocaching Wildlife Safari

Zážitek Safari začal! Tento tříletý program vás zavede napříč Minnesotou-uveďte skryté drahokamy specifikace a odhalí zajímavá fakta o preferovaných zvíkotkách v Minnesotě. Program, který je objeven jakýmkoli způsobem 72 Minnesota, specifikuje parky a běží od 2. května 2009 s 2. května 2012. Je k dispozici každému jednotlivci i všem (mladým i starým novinářům i odborníkům). Dvacet pět Minnesota specifikuje parky se předpokládá o demo parcích, Paks obzvláště zaměřených na rodiny s vlastním systémem GPS nebo potřeby si zdarma půjčit ruční systém. Demo Park je nabízen s praktickými nápady a informacemi o geocachingu, stejně jako vždy vítají návštěvníky parku, aby se zastavili kdykoli během parkových hodin a objevili mnohem více o jednotkách GPS i geocaching. Demo Parks také drží Geocaching 101 interaktivních seminářů o tom, jak přesně využívat GPS jednotky a přesně to, jak se můžete zařadit do Safari Wildlife Safari. Prohlédněte si webové stránky Minnesota zadat webové stránky Parks, kde najdete podrobnosti, jakož i další zábavné události a informace o programu.

Decatur-Morgan County, Alabama Convention a Visitors Bureau

Decatur, Alabama CVB se připojil ke geocachingovému vzoru skrytí řady mezipaměti po celém městě. Rozptýlenými v prominentních atrakcích včetně turné pro chodci v občanské válce, historického filmového divadla pro performance umění a centra Carnegie Visual Arts Center si můžete stáhnout kopii Pas Decatur Geocaching z webu nebo si vyzvednout kopii v osoba. Podívejte se na všech sedm webů na pasu a označují každé místo razítkem. Když je pas plný, přiveďte jej zpět do kanceláře CVB a získejte zvláštní cenu.

Příbuzný

Geocaching na dovolené Nejvýznamnějším vzorem v domácnostech je geocaching na silnici. Cesta pro domácnosti je stále na očkování a hraje také v největším nejmodernějším honbě pokladů v zemi.
12. září 2010 v „Geocaching“

Geocaching na dovolené Nejvýznamnějším vzorem v domácnostech je geocaching na silnici. Cesta pro domácnosti je stále na očkování a hraje také v největším nejmodernějším honbě pokladů v zemi.
18. srpna 2010 v „Geocaching“

Geocaching v Oregonu Gardenhidden po 80 akrech, stejně jako více než 20 akademických i speciálních zahrad, které tvoří Oregonskou zahradu v Silvertonu, je 10 veřejných i 20 osobních geocache. Geocachers jsou vyráběni jako fundraisingová událost na podporu projektu mapování GPS zahrady a jsou vyzváni, aby objevili všech třicet mezipaměti běhemnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post 1 Tequila, 2 Tequila, 3 Tequila, Floor!
Next post Sladké městské apartmá, lahodný film a večeře, díky kterému jsme příliš často plakali italia