Sladké městské apartmá, lahodný film a večeře, díky kterému jsme příliš často plakali italia

, je začátek nového roku trochu pomalý; Vrhne se do výstroje a několik týdnů trvá, než se dostane k plné rychlosti.

Ne s 2022!

Všechno to bylo skoro od začátku Christiny a mě. A i když to bylo trochu překvapení ve srovnání s jemným ponořením normálních lenek na špičce, přinejmenším je to naše mysl obsazená mimo stále děsivější míru infekce Covid19 v NSW v Austrálii a po celém světě.

Takže ve snaze předat některé z toho úžasného rozptýlení, zde je naše první týdenní vydání roku. Je plná mimořádného jídla a místního cestování a dokonce má doporučení filmu … což je o tom, že je to všechno o jídle a cestování!

Doufáme, že se vám v tomto vydání těší a že zůstanete v bezpečí a dobře.

Na zdraví – Jim & Christina xx

Je to pro nás podivná, tichá Silvestra. Existovaly plány na rodinné setkání, ale byly opíšeny pandemií, takže Christina a já jsme zůstali doma a plížili se na nábřeží, abychom si užili ohňostroje v Sydney v bezpečné vzdálenosti-samozřejmě od vysokých výbušnin, ale také od toho, ale také od toho, ale také od toho, ale také od všichni ostatní!

Je okouzlující, že displej znovu vidíme osobně. V loňském roce byl celý pobřeží uzavřen pro všechny bar několik speciálních akcí. Doufejme, že je to dobré znamení věcí, které přijdou.

Z nějakého důvodu jsem souhlasil, že přijdu do SCG, abych si užil první den Sydney Ashes.

Mluvte o tom, že jsou chyceni mezi skálou a tvrdým místem; Buď Anglie se postaví (což neznamená dobře), nebo jsou kryty kvůli dešti. S tím, jak proběhly první dva testy, si nejsem jistý, který chci vidět mnohem více.

Jedinou vzhůru dne je, že si tady vyzkouším jídlo. Merivale převzal smlouvu F&B na celý stadion a je to velké zlepšení ze svahu, které jste byli nuceni se sem dostat dříve.

To není z SCG.

Tohle je můj dárek pro sebe za to, že jsem velký statečný chlapce! Dnes se mi podařilo získat výstřel Covid Booster a když jsem viděl, jak jsem v této oblasti, vyskočil jsem do celního domu ve městě na jeden z jejich výjimečných hrudních hamburgerů s dvojitým sýrem!

Po obědě se vydám na tento pohled.

Dnes večer jsme Christina pobývali v parku Pullman Sydney Hyde, abychom se podívali na jejich úžasné apartmá Park od Coco Republic. Je to nádherný pokoj s scenérií, která se shoduje. A jak slunce klesá, obloha také předvádí show.

V tomto apartmá je jen spousta krásných detailů, které dělají rozdíl. Z nábytku Crocodile Skin Texture Furture, Art Deco Mirror Frames, roztomilé vázy a zvědavosti a vynikajícího osvětlení můžete vidět rozdíl mezinárodně známého designéra, jako je Coco Republic, může udělat prostor.

Vytáhneme se od luxusu a pohodlí naší úžasné apartmá, abychom prozkoumali zbytek hotelu a objevili to.

Vysoko v 21. patře, tallman Sydney Hyde Park má také toto – okouzlující střešní bazén a fitness centrum s výhledem na město a celou cestu přes východ do Rose Bay a dále.

Navzdory tomu, že jsme na našem prahu dostali bohatství možností stravování, jsme se rozhodli na večer vyčistit.

Pohybujte se přes Darlinghurst, Surry Hills, Potts Point, Čínská čtvrť a CBD, pokojová služba v parku Pullman Sydney Hyde je mnohem lepší volbou. Je to noc a zároveň noc!

Legrační je, že jsme žili hned za rohem v Surry Hills více než 10 let, takže pobyt zde je trochu jako zpátky v naší staré kapuci.

Velmi brzy provedeme úplnou recenzi parku Pullman Sydney Hyde Park a jeho senzační apartmá v parku.

Dnes večer máme štěstí, že jsme byli pozváni Celebrity Cruises, se kterými jsme v minulosti docela pracovali, na mimořádnou hostinu, která nás zavede kolem Itálie. Každý kurz (existuje šest!) Navštěvuje jinou část italského pobřeží a připomíná nám věci, na které se můžeme těšit, až můžeme všichni bezpečně cestovat znovu.

První a druhé kurzy – lahodný Springz Aperol a nejlehčí spousta lahodných focaccia s olivovým olejem Pugliese (nejlepší v Itálii). Také talíř Vitello Tonnato, který je nejpravděpodobnějším partnerstvím tenké nakrájené telecí svíčkové s tuňáky majonézou, kapary a chtít ořechy. Nemělo by to fungovat, ale je to klasické jídlo z dobrého důvodu.

Tato jídla byla vytvořena restaurantářem Ormeggia na Spit, Chiosco od Ormeggia a A’Mare Sydney (kde jsme dnes večer v Barangaroo), šéfkuchař Alessandro Pavoni.

Zároveň jsme také podávány mimořádné ploché koláče pečené ricotty s pokrmy sardely v sublitně bohaté rajčatové omáčce vyrobené Jacqui Challinem, nesmírně talentovaným výkonným šéfkuchařem v Nomadu.

Další kurz je pro mě skutečná pochoutka. Trofie Al Pesto. Trofie je můj velmi milovaný tvar těstovin. Je to žvýkací, chutné a chytí tolik omáčky. Pesto je na místě vyrobena touto dámou. Jediná nevýhoda jeTo, že nám to ukázalo, jak špatné každé pesto, které jsme kdy jedli.

Toto je podpisová mísa A’Mare Sydney, takže když sem přijdete, ujistěte se, že si ji koupíte.

U stolu je druhá těstovina – mořská směsice Trippa di Baccala (Salted Cod) a Sépie (sépie) v chutném rajčata a omáčce z bílého bílého vína s tvarem těstovin podobné penne Gargannelli. Tohle je od šéfkuchaře Grossiho.

Naší další zastávkou je na ostrově Sardinia pro jejich styl pomalého kojecího prasete. Toto mistrovské dílo s křupavou pletí přichází s nejvýznamnějšími pečenými bramborovými klíny a je vytvořením Giovanniho pilu z Pilu při sladkovodní slávě.

Vepřové maso je extravagantně něžné a bohatý jus se perfektně nalil přes rozmarýnové větvičky.

Nakonec je dezert na našem hostitelském Allesandro Pavoni. Jeho tiramisu je bohatý a bohatý a skvělý cíl na jídlo. Také se těší z košského koreretu – espresso se záběrem Grappy na boku.

Obvykle naliju Grappu do kávy, abych to „napravil“, ale řekl mi novou cestu z Veneta, kde pijí kávu a poté po šálek opláchnou Grappa. Myslím, že toto je můj nový velmi milovaný způsob, jak si potěšit kávu!

Bylo to úžasné jídlo s výjimečnými italskými víny. To nás přimělo toužit po italském pobřeží, i když ještě mnohem víc a špičkou všech výjimečných věcí, které na naše pobřeží přinášejí i plavby celebrit i dobrý měsíc.

Kdy jste naposledy šli do kina?

Pro nás to bylo v polovině prosince – jen před pár týdny – vidět lahodné v Palace Norton Street v Leichhardtu. Milujeme toto kino, a to nejen proto, že po filmu můžete jít vedle opravdu dobrou pizzu.

Kina Palace se cítí mnohem osobněji než velká mega řetězová kina. Navíc miluji jejich měřicí systémy na sklenici bílého vína!

Pokud jde o film, zcela doporučujeme Delicious. Je to v 18. století Francie před časy restaurací, je to příběh podkopaného a vypuštěného šéfkuchaře, který kdysi uvařil pro francouzskou šlechtu.

Šéfkuchař, jeho dítě a tajemná žena, uráželi a vyhodili pro své dobrodružné pokrmy, mají v úmyslu se naučit své řemeslo a otevřít vůbec první restauraci pro běžné lidi.

Krásně zastřelený, dobře působící a s dějovým dějem, který je jak roztomilý a podmanivý, je to skvělé místo pro ty, kteří začínají na zahraniční filmové scéně, tak pro frankofily a film Française znalce.

Warnerův lihovar v anglickém Midlands v minulosti vytvořil nějaký průlomový gin. Ve skutečnosti jeho růžový gin, který získává jeho barvu z čerstvé rebarborové šťávy, opravdu začal trendem růžového nápoje.

Ale tento hodový gin, který Warner vynesl, je opravdu něco.

Spousta Juniper a Warnerova normálního londýnského suchého stylu, Honeybee udělá svůj krok po prvním doušku s touto speciální příchutí medu, která pochází přímo z Bee Hives Warners.

Pijte to jako nejlepší G&T, jakou jste kdy měli s aromatickým tonikem, jako je horečka Středomoří a Stirce mudrce.

L-R: Greekslaw, Tzatziki & Housemade Pita, Aristos’Kiss Cocktail, Patates Tiganites XL, Patsavoura dezert, smažené haloumi hnízdo

Trochu podvádím s tímhle, ale neměli jsme šanci vám vyprávět o naší noci v řecké restauraci Perama v Petershamu těsně před Vánoci. Toto místo bylo na mém nejlepším seznamu go-to po věky poté, co tam Christina a její přátelé šli a rozběhli se o tom.

Pak se to zavřelo.

Naštěstí se však Perama 2.0 otevřela na stejném místě se stejným šéfnerem majitele a také se to stane, že to jsou naše přátelé Stevie a Mel’s velmi milované místo.

Jídlo je naprosto úžasné – a bylo tu spousta dalších jídel jiných než těch, které jsme vám zde ukázali. Ale to smažené hnízdo Haloumi vpravo dole … Páni! Udělejte si tedy laskavost a rezervujte si stůl co nejdříve!

Na zdraví – Jim & Christina xx

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post GeoCaching jako zábava pro domácnost, která se věnuje Vacachen
Next post Pokud jde o zimní sezónu v Sydney, měli jsme trochu všeho, co jsme minulý týden, měli jsme trochu všeho, co se týká zimní sezóny Sydney, novým obyvatelem a skutečným hráškem