Rodinná zábava v Decorah, Iowa

zasazená mezi Coulees a hluboké údolí řeky na severovýchodě Iowa, Decorah je idylická. House to Luther College Regionální populace je těžká na Norských, dřevěných trolech a také progresivní metodu myšlení.

Downtown Decorah je v sousedství, které podporuje regionální umělce, jakož i zemědělce, lemováno dostatečnými kavárnami, restauracemi a obchody s dárky pro plánování víkendových přítelkyňů. Jdeme do Decorah už mnoho let, protože je to nejbližší „velké město“ do sousedství Sleepy Farm, moje druhá polovina telefonních hovorů domů.

Phelps Park Trailhead

Horní řeka Iowa a bazén decorah

V létě trubice po řece horní Iowa a poté zachytí nezávislou kapelu v jednom z regionálních restaurací. Pokud se vám nepohodlí, když vaše mladé vezměte po řece, přemýšlejte o bazénu decorah s jeho nulovou hloubkovou vstupem a vodním sklíčkem (ujistěte se, že telefonní hovor před odjezdem, protože bazén může být během lekcí plavání uzavřen) .

Whippi Dip

Phelps Park a Whippi Dip

Další aktivity „musí dělat“ v letních měsících řídí stejně jako hřiště Phelps Park, stejně jako síť turistických tratí (nikoli zvlášť kočárky nebo přátelské k malému dítěti, ale zábava pro mladé i starší). Phelps Park je vhodné piknikové místo, ačkoli je blízké k obchodu Whippi Dip Ice Cream, kterou můžete mít obtížné učinit rozhodnutí. Whippi Dip je neuvěřitelně prominentní s návštěvníky i místními obyvateli a také je to zcela hodnota čekání (máme rádi měkké podávání ponořené do Butterscotch).

Dunning Springs padá

Dunning Springs Park a také Ice Cave Hill Park

Decorah má krásný vodopád v Dunning Springs Park. Automatické parkování je poměrně blízko základny vodopádů a také síť schodů vás vede k ústí jeskyně v horní části vodopádů (střídavě můžete vyšplhat skály na druhé straně stezky). Když jste v oblasti, ujistěte se, stejně jako projížďku po silnici Ice Cave Road a také objevte odtah pro přirozenou jaro nalezenou v Ice Cave Hill Park.

Decorah ealges

Snad nejznámějšími obyvateli Decorah jsou Eagles hnízdící poblíž líhně Decorah Fish (v tomto příběhu si přečtěte mnohem více). Naši mladí mají rádi krmení pstruha (přinášejí další čtvrtiny na nákup potravinových pelet z prodejních automatů) a také zkontrolovat malý park a vodopád za budovou líhně. Path Trout Run Pathed Pěší pro chodce/cyklistiku nyní vede tímto směrem a také byste mohli rychle zakopnout nebo vyrazit z centra. Obecně budou cyklisté potěšit míle určených zpevněných stezek, jedné dráhy a obchodů s koly, aby vás dostali vybaveni i na cestě.

Pinters Gardens & Pumpkins

Luther College a také Pinterovy zahrady a dýně

Luther College poskytuje veřejné vidění sezení s oddělením astronomie třetí pátek každého měsíce (více informací zde). Rovněž jsme byli potěšeni zábavou na podzim v Pinterových zahradách a dýních na okraji města. Během prázdnin se ujistěte, že pro krásnou světelnou show uvidíte Campoground City City City.

Rybí líheň decorah

Mimo město je několik dobrodružství, které stojí za to odhlásit, je Lake Meyer Region Park v blízkém Calmaru a také jeskynní jeskyně a kemp poblíž Beulahu (v tomto příběhu si přečtěte mnohem více). potěšené stezky!

Příbuzný

Small Town Iowa poskytuje obrovský útěkový funpepperovaný primárními ulicemi, průčelími, příležitostným koňským i kočárkem, hodně z malého města Iowa stále funguje jako něco jako z moderního dne Norman Rockwell. Od blafů řeky Mississippi po mosty v oblasti Madison a objížďky pro pole snů jsou tady…
3. června 2015 v „Iowa“

Willamette Fish Hatchery: Oregonův mnoho pozoruhodných rybích hatcheryyou mě slyšelo. Hatchery. Abych byl upřímný, byl jsem v mém životě na četných rybích líhní, avšak pouze jeden ve specifikaci Oregonu – rybí líhně Willamette na východním okraji Oakridge. Obecně mě rybí líhně děsí. Mám značné starosti s tím, že upadnu do jednoho z…
5. července 2015 v „Oregonu“

Roadside Attraction: Field of Dreams Film Site v Dyersville, Iowathe Field of Dreams Film Site v Dyersville, Iowa stojí za to jít dál. Field of Dreams Film Site, Dyersville, Iowa „Toto pole, tato hra, je součástí naší minulosti. Připomíná nám to vše, co bylo, když bylo skvělé i to, že by to mohlo být znovu skvělé. Ach, lidé přijdou.…
19. června 2012 v „Epic Road Trips“

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Zeptejte se Kate: Jaký je sex na stezce batohu?
Next post 10 nejlepších věcí v Miláně v Itálii