Třída létající služby z Černé Hory na Filipíny s tureckými leteckými společnostmi

po 3 letech jsem konečně létal zpět na Filipíny a díky tureckým leteckým společnostem jsem letěl stylem. Letěl jsem ve třídě služby s tureckými leteckými společnostmi z Podgoriky, Černé Hory do Manily na Filipínách (s jedním stolem). Cestoval jsem od středy a dorazil jsem v pátek večer, je to docela dlouhé, protože jsem se rozhodl mít v Istanbulu dlouhé polohy, abych zažil jejich novou salonku třídy služeb a turecké letecké společnosti pro mě to velmi pohodlnou cestu.

Let z Podgoriky do Istanbulu je 2 hodiny; Pak jsem dostal v Istanbulu 13hodinovou mezipřistání. Strávil jsem ten čas osvěžením, jídlem a fotografováním salonku. Poté to byla 10hodinová cesta na Filipíny. Miluji turecké letecké společnosti a létám s nimi vzhledem k tomu, že rok 2015 a tady je moje osobní zkušenost s nimi.

Další články, které si můžete přečíst:

13 Příznivé webové stránky, kde najdete otevřené práce [jak najít práci v Černé Hoře]

Kompletní průvodce pronájem a jízdy na Filipínách (pro cizince)

Leavice Painkační zkušenost – jak najdeme nejméně nákladné letové nabídky

9 způsobů, jak vydělat peníze při cestování – jak udržet životní styl cestování

Jak dodat důkaz o dalším cestování – pronajměte si letový lístek

Obsah

Letadlo’s Funkce
Sedadla
KITKY AMENITY
Inflight Entertainment
Jídlo
Servis

Lounge v Turkish Airlines (Istanbul)
Proč miluji turecké letecké společnosti a ty také musíte!

Funkce letadla

Můj první let z Podgoriky do Istanbulu byl na Boeingu 737 a pak jsme se přesunuli na Boeing 777 na let do Manily na Filipínách. Rozdíl je v tom, že Boeing 777 je větší než 737 a pro dlouhé lety se hodně přizpůsobí.

Knohovodí

Jako 5’1 osoba bych hrdě řekl, že pro mě je mnohem víc než dost nohy. Je to také velmi pohodlné s nohou, vzhledem k tomu, že mohu kopnout zpět nohu, zejména vzhledem k tomu, že se moje noha uzdravuje z mé nehody v Pákistánu.

Sedadla

Moje sedadlo lze sklonit a bylo velmi pohodlné. Také jsem měl sedadlo okna, které bylo A+; Názory byly úžasné. Během doby spánku jsem se příliš neřekl, protože to zbývalo jen pár hodin. Moje sedadlo mělo další polštář, přikrývku a velmi měkké polštáře! V blízkosti sedadla je také několik zástrček pro nabíjení, světlo a rotující stůl, což je působivé.

KITKY AMENITY

Vybavovací soupravy nejsou na každém letu, ale obvykle pro ty dlouhé. Dostal jsem normální pantofle, spací masku a sluchátka (ne sluchátka). Ale to, co jsem miloval, byly tašky Red Versace s toaletními potřebami, růžovou spací maskou a roztomilými ponožkami. K dispozici je souprava na zubní kartáček, balzám na rty. Mají však jiné pro muže, nebojte se, lidi, nebudete mít červené tašky ani růžové ponožky, pokud nechcete.

Inflight Entertainment

V případě, že nemáte film s sebou nebo něco, co zabít čas, pak je tu obrazovka přímo před vámi. Existují tisíce výběrů filmů a sluchátka, takže nemůžete rozptýlit svého spolubydlícího. Ale to, co nejvíc miluji, je tu bezplatné Wi-Fi! Takže, ano, použil jsem to, procházel a publikoval obrázky svých zkušeností na obloze.

Jídlo

Byl jsem přivítán domácí šťávou z citronu a sklenicí šampaňského na palubě mého letu. Dostal jsem ořechy a něco chutného jako Toron nebo Bola-Bola, když jsem se snažil najít své občerstvení. K dispozici jsou také plná palubní jídla. Také jsem dostal krevety a lososa na večeři a chutná vejce na snídani. Opravdu působivé je, že mají na palubě kuchaře! Ano, žádné mikrovlnné vlny pro žaludek, ale čerstvě vařené chutné jídla, díky nimž jsem zapomněl na mou stravu.

Servis

Jako obvykle byla služba personálu tureckých leteckých společností z Podgoriky, posádky na palubě a kuchařů v salonku prvotřídní. Od začátku do konce byli velmi pohostinní. I kdybych šel sólo, díky nim jsem také dostal spoustu obrázků.

Lounge v Turkish Airlines (Istanbul)

Lounge v Istanbulu není nic jiného než vynikající! Bylo to tak nádherné; Je to, jako byste byli v hotelu. Vzhledem k tomu, že jsem měl 13hodinovou mezipřistání, strávil jsem svou první hodinu potulováním a fotografováním. Mají šatnu pro tašky. Sprchová místnost byla velmi prostorná; Osvěžil jsem se tam před mým dlouhým hodinovým letem do Manily.

K dispozici je také systém potěšení pro ty, kteří chtějí hrát hry a televizory pro ty, kteří chtějí být informováni o současných událostech. Nakloněné židle a pohodlné pohovky byly k dispozici, aby se uspaly. Ale moje nejoblíbenější část byla masivní výběr jídla! Od tureckých kuchyní po lahodné dezerty jsem strávil svůj mezipřistání návratem po restinull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Vaše nejjednodušší stresová rande v noci
Next post Jak se paní Romance dostala nad její zájem o létání v malých letadlech